N, 29.09.2022

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 15. august: Veevalajal on jututeemad tõsisemat ja asisemat laadi, Neitsi peas käib kaine arvestus

Maria Angel
15. august: Veevalajal on jututeemad tõsisemat ja asisemat laadi, Neitsi peas käib kaine arvestus
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Töökat uut nädalat!

JÄÄR

Nädala alguse taevaseisud soosivad kiiret ja otsustavat tegutsemist. Haara nüüd ja kohe härjal sarvist, ole julge ja veenev!

SÕNN

Energiline Marss on trigoonis jõulise Pluutoga. Nüüd on aeg ennast maksma panna, oma tahtmine läbi suruda ja muudatusi teha.

KAKSIKUD

Keskendu tänase päeva töödele-tegemistele. Nüüd peaks tahtejõudu jätkuma, saad tehtud ka kõige igavamad tööd.

VÄHK

Kui läheb positsioonide kaitsmiseks, seisa enda eest. On aeg selgeks teha, kes on need kaaslased, kes sinuga koos kasvõi läbi halli kivi lähevad.

LÕVI 

On aeg tööle takka anda! Edasiviivate plaanidega tasub lagedale tulla, neid kindlameelselt ülemustele ja koostööpartnereile tutvustada.

NEITSI

Sinu peas käib kaine arvestus – mis on kasulik, mis aga tühipaljas aja, energia ja võib-olla ka raha raiskamine? Niisama sa ei kuluta.

KAALUD

Hea päev ühise tuleviku arutamiseks oma partneriga. Kui nüüd peaks algama uus suhe, areneb see kiirelt ja jõudsalt.

SKORPION

Sinu mõtted on loogilised, ent kui neid avaldad, sõltub palju teise poole vastuvõtuvõimest. Kui sinust ei taheta aru saada, siis ei saadagi!

AMBUR

Ka juhul, kui sinu suhted vanematega on lähedased ja oled harjunud nendega isiklikke mõtteid jagama, hoia täna pigem distantsi.

KALJUKITS

Võimalik, et sul tuleb mingid pooleli jäänud tööasjad lõpule viia. Sul on külgi, millega silma paista ja austust teenida.

VEEVALAJA

Jututeemad on tõsisemat ja asisemat laadi. Koos kaaslastega tasub ette võtta kunagi pooleli jäänud ja edasi lükatud ebameeldiv töö.

KALAD

Tööalased suhted toimivad. Meeskond on orienteeritud ühisele eesmärgile, saate asjad läbi arutatud ja olete üksteisele toeks.

Märksõnad
Tagasi üles