P, 14.08.2022

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 30. juuli: Kaljukitsel tuleb võtta rohkem aega iseendale

Maria Angel
30. juuli: Kaljukitsel tuleb võtta rohkem aega iseendale
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Suvi jätkub.
Suvi jätkub. Foto: Dmitri Kotjuh

Loe, mida toob juuli lõpp sinu tähemärgile!

JÄÄR

Päikese ja Jupiteri trigooni toel oled enesekindel ja optimistlik. Võtad julgelt palju ette ning sinu tegevus toob kiireid tulemusi.

SÕNN

Võiksid teha samme oma unistuste teostamisel. Sulle on abiks tugev vaist, mis aitab leida õigeid kaaslasi, kelle toel arengutee ette võtta.

KAKSIKUD

Ehkki kavatsused on sul head, võid ikka mõne väikese vea teha, mistõttu kõik ei kuku välja plaanipäraselt.

VÄHK

Veenuse ja Marsi sekstiil loob soodsad võimalused nii armuasjade arendamiseks kui ka meeldiva koostöö tegemiseks vastassoost isikutega.

LÕVI 

Sul on tunne, et päike paistab iga ilmaga ning midagi halba ei saa juhtuda. Optimistlik lähenemine tagab vähemalt pool võitu.

NEITSI

Kui tahad palju saada, pead ka riskima. Edu ei saa sulle garanteerida keegi ega miski. Kindel on see, et iseenesest ei muutu midagi.

KAALUD

Sõprade seltskonnas on teemasid, mille üle arutleda. Suhted on muutumises, mõnedest senistest kamraadidest on saanud armastajapaar.

SKORPION

Sul tuleb asistele tegevustele pühenduda. Ehkki lõbutsemiseks ei jää aega, tunned suurt rahulolu, et midagi olulist sai tehtud.

AMBUR

Esmatähtis on jälgida, et kokkulepitud tingimustest kinni peaksid. Edasi hakkavad asjad juba loomulikul viisil kiiresti edenema.

KALJUKITS

Võta aega enda jaoks. Seda, mida ajaga ette võtta, võid vabalt hommikutundidel otsustada. Ning vajadusel nädalavahetuse jooksul plaane muuta.

VEEVALAJA

Lihtsam on suhelda inimestega, kes oskavad sind motiveerida, aga ka lohutada. Tahad kuulda ilusaid sõnu, kritiseerijatest hoiad eemale.

KALAD

Veedad aega pigem oma fantaasiates kui reaalses maailmas. Aeg sobib tervise turgutamiseks alternatiivsete ravimeetoditega.

Märksõnad
Tagasi üles