P, 14.08.2022

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 23. juuli: Kaksikutel on raske keskenduda, Vähid see-eest suudavad tegutseda kiiresti

Maria Angel
23. juuli: Kaksikutel on raske keskenduda, Vähid see-eest suudavad tegutseda kiiresti
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Ärevus. Pilt illustratiivne
Ärevus. Pilt illustratiivne Foto: Arvo Meeks

Käes on nädalavahetus. Vaata üle, milline päev on sinu tähemärki täna ees ootamast!

JÄÄR

Nädalavahetus on kätte jõudnud, ent sinu tegutsemislust pole vaibunud. Ikka on käed-jalad tööd täis, üritad ka teisi tegutsema kannustada.

SÕNN

Unusta muremõtted ja põruta kallimaga väljasõidule. Võtke aega, et nautida teineteise seltsi mõnes õdusas, romantilises paigas.

KAKSIKUD

Küllap on olemine rahutu, raske on mingile tegevusele keskenduda. Sinu enesetunne võib sõltuda teiste käitumisest ja sõnadest.

VÄHK

Suudad tegutseda kiirelt ja mõistuspäraselt. Võimalik, et aitad kellegi hädast välja, sest sul on piisavalt tarkust ja kindlameelsust.

LÕVI 

Merkuuri ja Jupiteri trigooni mõjul sobib nädalavahetus eriti hästi pikema reisi alustamiseks, või siis mööda Eestimaad tuuritamiseks.

NEITSI

Jäta rahaasjade pärast muretsemine. Varu aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Ka oma vannitoas või saunas saab täiega spaamõnusid nautida.

KAALUD

Lõbutsemine on tegevus, millest sul ilmselt kunagi isu päriselt täis ei saa. Leiad viisi, kuidas enda ja lähedaste elu vahvaks muuta.

SKORPION

Paremini tunned end harjumuspärases keskkonnas, tehes asju, mida oskad ja mis rõõmu pakuvad. Ilmselt ei janune sa seikluste järele.

AMBUR

Tunnetad iga ihurakuga, et suvi on käes! Vajad väga vastassoo tähelepanu, tahad ilutseda ja eputada – kasvõi kodus peegli ees!

KALJUKITS

Võib juhtuda, et vabadest päevadest hoolimata pead ikkagi töiste jamadega klaarimisega tegelema. Mõtetes oled ikka töölaua taga.

VEEVALAJA

Superhea aeg vastassooga suhtlemiseks ja olulistel teemadel rääkimiseks. Vaja on teineteisele sügavalt silma vaadata!

KALAD

Ära raiska energiat rahaasjade pärast vaidlemisele. Võta see teema üles vaid juhul, kui olukord tõesti nõuab kiiret sekkumist.

Märksõnad
Tagasi üles