K, 18.05.2022

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 14. mai: Kaljukits ärgu põdegu nii palju, Kalad muutuvad eriti salapäraseks

Maria Angel
14. mai: Kaljukits ärgu põdegu nii palju, Kalad muutuvad eriti salapäraseks
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Imelist laupäeva!

JÄÄR

Kevad võib sulle hooga pähe lüüa, kui seltskondliku ürituse käigus või hobidega tegeledes sattud kokku vastupandamatu vastassoost isikuga.

SÕNN

Sa ei pruugi end võõras seltskonnas mugavalt tunda. Tagasihoidlikkus või sisemine ebakindlus takistab sind vestlusi alustamast.

KAKSIKUD

Pereliikmed võivad esitada ebamugavaid küsimusi või sinu eraelu suhtes seisukohti võtta. Ära lase teiste arvamusel end rööpast välja viia.

VÄHK

Keerukas päev, kui sinu kohustused eeldavad võõrastega asjaajamist. Viisakas suhtlemine on ühtäkki kuidagi väsitav.

LÕVI

Lõbutsemine sind väga ei paelu. Või tundub, et oled sellele liiga palju raha kulutanud ja tahad hoida kokkuhoidlikumat joont.

NEITSI

Võid olla kriitiline ja detailidesse kinni jääda. Pole välistatud, et vanemad noomivad sind kui last, ehkki juba ammu oled suur.

KAALUD

Kunagi läbi elatud täbarad juhtumised võivad meenuda ja tegutsemist pidurdada. Ent nüüd oled palju targem ja osavam!

SKORPION

Kergekäeliselt sa raha juba välja ei käi. Ehk loobud mingile üritusele minemast seetõttu, et rahalist väljaminekut vältida.

AMBUR

Kui oled liiga paindumatu ja kangekaelne ega võta kuulda targemate inimeste soovitusi, võid ummikusse joosta.

KALJUKITS

Ära põe, julge seista oma vajaduste eest. Oma käitumist muutes võid võita nendegi poolehoiu, kes sinusse varem ei uskunud.

VEEVALAJA

Päikese ja Saturni kvadraadi tõttu valitsevad nädalavahetusel tõsised-asjalikud meeleolud. Teed hea meelega midagi kasulikku ja praktilist.

KALAD

Sulle loomuomane intuitiivsus tuleb Päikese ja Neptuuni sekstiili toel eredalt esile. Salapära on see, millega võidad südameid.

Märksõnad
Tagasi üles