E, 4.07.2022

ÕNNESOOVID ⟩ Katrin Lusti perre sündis kauaoodatud esiklaps

Annaliisa Köss
, reporter-toimetaja
Katrin Lusti perre sündis kauaoodatud esiklaps
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Saatejuht Katrin Lust.
Saatejuht Katrin Lust. Foto: Remo Tõnismäe

«Kuuuurija» saatejuhi ja Elu24 peatoimetaja Katrin Lusti perre sündis täna öösel pisitütar.

Katrin Lusti ja tema elukaaslase Oliver Kilgi esiklaps pidi ilmavalgust nägema juba 9. märtsil, kuid lasi ennast kaua oodata. 

Tütreke sündis 24. märtsi öösel kella kolme paiku. «Tal on sinised silmad ja põselohud,» õhkab Lust esimesi kommentaare jagades.

Lapse ja värske emaga on kõik hästi ning esialgu hoiavad nad suure õnnetunde vaid oma pere ja lähedasemate ringis.

Beebit oodati juba veebruaris

Lust on varem jaganud, et arstide sõnul oli beebit oodata juba veebruari lõpus või märtsi alguses, ent 21. märtsiks ei olnud ta veel sünnitanud. «Kokku 48 tundi valusid, aga nüüd on see tehtud. Olen väga õnnelik,» ütleb Lust.

Pikalt uue ilmakodaniku saabumist saladuses hoidnud Lusti lapseootus jõudis avalikkusesse alles seitsmendal raseduskuul. «Olen seda siiani varjanud, sest kunagi ei tea, kuidas asjaga läheb, ja hirm on ikka, et miskit juhtub,» tunnistas Lust möödunud aasta lõpus Elu24-le.

2018. aastal avaldas ajakirjanik, et tema kallim on Oliver Kilk, kes tegeleb tööalaselt tehnoloogilise arendusega. «Katrin on väga hea ja armas inimene. Ta teeb oma tööd südamega ja mina kindlasti ei kritiseeri tema tegemisi,» kirjeldas Kilk mõned aastad tagasi tulevast kihlatut.

Esimesed sahinad paari kihlusest tekkisid 2019. aasta septembris. Siis ei kinnitanud ega lükanud Lust uudist ümber ning vastas vaid: «Olen viimased seitse aastat proovinud eraelu enda teada hoida. Seega ei saa kahjuks sellele küsimusele vastata.»

Kihluse tegi paar avalikuks 2020. aasta alguses. Lust on Kroonikale antud intervjuus öelnud, et kui kunagi peaksid tulema tema pulmad, siis oleksid need privaatsed ja tagasihoidlikud.

Jätkab ka tööga

Ajakirjanikutööd töökas saatejuht beebi sünni tõttu katkestada ei kavatse, vaid on nentinud, et moodsatele aegadele kohaselt jääb hoopis teine pool isapuhkusele. ««Kuuuurija» ei kao mitte kuhugi ka siis, kui olen emaks saanud,» kinnitas Lust Kroonika esikaaneintervjuus eelmisel aastal.

Märksõnad
Tagasi üles