Inimese Disaini süsteem aitab mõista inimest süvatasandil ning seekord vaatame, mida ütleb see inimese sisemise motivatsiooni kohta. Meil kõigil on sees see miski, mis paneb liigutama ja kutsub elus osalema ehk miks me mida teeme? Uuri iseenda ja oma lähedaste kohta, kas tunned teie motivatsiooni ära.

Olen kirjutanud Inimese Disaini alla kuuluvast Isikliku Tervise Süsteemist juba läbi mitme teema: toitumine, keskkond, tugevaim meel. Seekord saad teada, mis on selle süsteemi järgi sinu jaoks korrektne motivatsioon. Ehk kui lased end elus sellest motiveerida, siis sind saadab suurem kooskõla, õnnestumine ja voolav kergus.

Samuti viitab see, mis sind (sinu disaini ehk seda, kes sa oled loodud olema) tegelikult tõeliselt motiveerib. See on sinu tugev sisemine kutse ja põhjus, miks sa midagi teed.

Oma motivatsiooni ei peaks võtma üksnes otseses tähenduses ega selle nimetusse liialt kinni jääma - see on avaram sümboolne mõiste, mis kirjeldab seda sügavat sisemist liigutajat su sees, mis kutsub sind tegelikult elus osalema. Selle tähenduse üle mõtiskledes ja mediteerides võid iseenda kohta paljugi avastada.