Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

BLOGI ⟩ Lõhmus, Lepland ja hulk uusi tulijaid! Selgusid Eesti Laulu viimased veerandfinalistid

Eesti Laulu veerandfinalistid Amanda Hermiine Künnapas, Elisa Kolk ja Liina Ariadne Pedanik.

FOTO: Elu24 kollaaž/Instagram/Romeo Smirnov

Tänases «Ringvaates» avaldati võistluslood, mis tulevad esitlemisele juba sel laupäeval toimuvas viimases veerandfinaalis. Loe Elu24 otseblogist, mida paljastasid osalejate kohta saatejuhid Jüri Pootsmann ja Getter Jaani!

Eesti Laulu neljanda veerandfinaali saatejuhid on Eurovisiooni laval karastanud Jüri Pootsmann ja Getter Jaani, kes olid kohal ka «Ringvaates».

Kokku esitati Eesti Laul 2022 konkursile 202 lugu, millest 40 jõuab esimest korda avalikkuse ette veerandfinaalides.

Kõik neli veerandfinaali toimuvad otsesaadetena, kus lood lähevad võistlustulle konkursile esitatud muusikavideotena. Igast veerandfinaalist pääseb žürii ja publiku hääletamise tulemusena edasi viis lugu.

Edasipääsu poolfinaalidesse on juba taganud 15 lugu: Stefan «Hope», Elina Nechayeva «Remedy», Anna Sahlene «Champion», Alabama Watchdog «Move On», Merilin Mälk «Little Girl», Andrei Zevakin feat. Grete Paia «Mis nüüd saab», Boamadu «Mitte kauaks», Evelin Samuel «Waterfall», Helen «Vaata minu poole», Jaagup Tuisk «Kui vaid», Jyrise «Plaksuta», Kaia-Liisa Kesler «Vaikus», Maian «Meeletu», Stig Rästa «Interstellar» ning Triin Niitoja ja Frants Tikerpuu «Laululind».​

Eesti Laul 2022 poolfinaalid toimuvad 3. ja 5. veebruaril ning võitja selgitab välja suur finaal 12. veebruaril Saku suurhallis.