N, 29.09.2022

TÄISPIKK INTERVJUU ⟩ Loe Katrin Lusti vestlust tüdrukuid tapnud vabakäiguvangi Vassili Otškalenkoga

Getter Trumsi
, Reporter-toimetaja
Loe Katrin Lusti vestlust tüdrukuid tapnud vabakäiguvangi Vassili Otškalenkoga
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
90ndate alguses tüdrukute vägistamises ja tapmises süüdi mõistetud Vassili Otškalenko bussis «Kuuuurija» saatejuhi Katrin Lustiga vestlemas.
90ndate alguses tüdrukute vägistamises ja tapmises süüdi mõistetud Vassili Otškalenko bussis «Kuuuurija» saatejuhi Katrin Lustiga vestlemas. Foto: Kuvatõmmis «Kuuuurija» videost

Selle nädala «Kuuuurija» erisaates tuli juttu 1990ndate alguses Haapsalu linna hirmu all hoidnud mõrvarist Vassili Otškalenkost, kes kohalikke tüdrukuid vägistas ja tappis. Praegu on Otškalenko vabakäiguvang: käib päeval Tallinnas tööl ja naaseb ööseks vanglasse.

«Kuuuurija» saatejuht ja Elu24 peatoimetaja Katrin Lust kohtus Tallinna ühistranspordis Otškalenkoga isiklikult. Siin on Lusti täispikk tekstiformaadis intervjuu Otškalenkoga, kes tekitab taas Haapsalu linnaelanikes õudu.

Möödunud reedel kohtus «Kuuuurija» saatejuht ja Elu24 peatoimetaja Katrin Lust Otškalenko isiklikult ning vestles mehega pea kümne minutit. Avaldame siinkohal Lusti bussis tehtud intervjuu Otškalenkoga tekstiformaadis ja täismahus:

Märksõnad
Tagasi üles