L, 21.05.2022

SISERINGI SAHINAD ⟩ Meghan Markle võib USA presidendiks kandideerida

Elu24
Meghan Markle võib USA presidendiks kandideerida
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Harry ja Meghan
Harry ja Meghan Foto: AP/Scanpix

Kas kuningapere võtab endise Briti koloonia tagasi? Meghani lähedase kaaskondlase sõnul on lootust.

Briti telenägu Beverley Turner avaldas Channel 5 esinedes, et Meghan Markle'il võib olla ambitsiooni USA presidendiks kandideerida. See ei toimu loomulikult tulevaste valimiste ajal, kuid on tema arvates väga tõenäoline lähitulevikus.

«Ta kandideerib presidendiks, selles ma ei kahtle,» kinnitas Turner. «Usun, et see on osa tema plaanist.» Ühiskondlikel teemadel teravalt sõna võtva Meghani kandidatuur ei pruugi tulla lähitulevikus, kuid on telenäo arvates vältimatu.

Saatejuht märkis, et Turner on esimene, kes sellise avaldusega lagedale tuleb. «Mul on infot päris kindlatest allikatest, et ta sooviks presidendiks kandideerida,» kinnitas ta sellegipoolest.

«Ma ei tea, kas ühiskondliku aktivismiga valimisi võidab,» kahtles ta siiski. Meghan on sõna võtnud Black Lives Matter liikumise ja teiste sarnaste teemade kohta.

Turneri mõttekäik on ilmselt reaktsiooniks Meghani eilsele kõnele. Harry ja Archiega USAsse kolinud kuningliku pere liige kõneles naisõiguslaste üritusel, kus kritiseeris ka oma praeguse kõrge pere poolt järgitavat rangelt traditsioonilist protokolli.

Äsja tegi räppar Kanye West avalikuks, et soovib juba saabuvatest USA presidendivalimistest osa võtta. Seal rindel pole siiani selgeid arenguid, kuid avaldus sai palju palju kriitikat, justkui üritataks valimisi naljaks pöörata.

Märksõnad
Tagasi üles