E, 16.05.2022

PÜHA PÜSS ⟩ Colombia oma Kim Kardashian laksas üles pildi, millel poosetab paljarinnu

Elu24
Colombia oma Kim Kardashian laksas üles pildi, millel poosetab paljarinnu
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mariana Herazo (@mssmarianaxo) on

Colombiast pärit Playboy modell Mariana Cristina Fragozo Herazo (27) on kodumaal tituleeritud ka kohalikuks Kim Kardashianiks. Hiljuti jagas ta Instagramis seksikat kaadrit, millega teeb silmad ette ka päris Kardashianile.

Marianal on Instagramis veidi üle miljoni jälgija ning naise saab tihti oma fännidelt ka väga kalleid kingitusi.

Samuti saab ta sotsiaalmeedias ka rohkelt abieluettepanekuid, kuigi tal on kallim olemas. «Talle meeldib see, et ma meestelt palju tähelepanu saan. Ta on uhke, et tal on edukas, tahetud ja iseseisev naine,» selgitas Mariana mõne aja eest väljaandele Daily Star.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me dejas ser tú sirena ?☀️ love the sea ?

A post shared by Mariana Herazo (@mssmarianaxo) on

Ka avaldas naine Daily Starile, kuidas üks tema «fännidest» teda aastaid ahistas. Kui naine ta konto ära blokeeris, lõi mees mitu uut kontot ja kirjutas talle edasi. «Ta saatis mulle ka pildi seksinukust, mis nägi täpselt minu moodi välja. Ta ütles mulle, et ta pöördus ühe ettevõtte poole, mis laseb klientidel ise otsustada, missuguse välimusega nukku nad soovivad. Ta kasutas ühte minu pilti.»

«Ta ütles mulle ka, et tegi seda, sest saab aru, et ma olen tema jaoks kättesaamatu ja see on ainuke viis, kuidas ta saab mind enda läheduses hoida.»

Märksõnad
Tagasi üles