Eurolaulu Raadio

KIIRKOHTING ⟩ Fotograafid tabasid kunagised armastajad Jennifer Anistoni ja Brad Pitti lava tagant

Jennifer Aniston ja Brad Pitt SAG auhinnagalal.

FOTO: Emma McIntyre/AFP/Scanpix

Nii Jennifer Aniston (50) kui ka Brad Pitt (56) läksid pühapäeval toimunud SAG auhinnagalalt koju hinnatud preemiatega. Kuid auhindadest enam tähelepanu sai aga kunagise abielupaari taaskohtumine lava taga, millest fännid sotsiaalmeedias pöördesse läksid.

Näitlejad Jennifer Aniston ja Brad Pitt alustasid oma suhet 90ndate lõpus ning abiellusid 2000. aastal. Nende abielu purunes aga 2005. aastal pärast seda, kui Pitt kohtas «Härra ja proua Smith» filmivõtetel Angelina Joliet.

Jennifer Aniston ja Brad Pitt SAG auhinnagalal. 

FOTO: Vivien Best/AFP/Scanpix

Pärast üsna avalikku lahutust, mille ajal jagunesid fännid vastavalt Anistoni või Jolie «tiimidesse», pole Aniston ja Pitt avalikult koos pildile jäänud. 

Jennifer Aniston ja Brad Pitt SAG auhinnagalal lava taga.

FOTO: Vivien Best/AFP/Scanpix

Eilne taaskohtumine SAG auhindadel oli esimene kord, kui hetkel vallalised Aniston ja Pitt avalikult kaamerate ees üksteisega kokku jooksid. See eriline hetk ajas aga paljud fännid pöördesse, kellest nii mõnigi sotsiaalmeedias oma emotsioone jagas.

Pärast Anistoni ja Pitti abielu purunemist hakkas Pitt käima Joliega. Nad olid koos üheksa aastat enne kui nad 2014. aastal abiellusid. Eelmisel aastal nende abielu purunes.

Anistoni teine abielu näitleja ja režissööri Justin Therouxiga kestis kaks aastat ja paar lahutas 2017. aastal.

Jennifer Aniston ja Brad Pitt SAG auhinnagalal lava taga.

FOTO: Emma McIntyre/AFP/Scanpix

Sellest, et fännid on Anistoni ja Pitti taaskohtumisest sillas, ajab näitlejannat ennast naerma, vahendab elle.com. «Aga millest muust neil rääkida?» muigas Aniston.

Ka Pitt suhtus taaskohtumisse neutraalselt: «ta (Jennifer Aniston - toim) on hea sõber.»

Pitt ja Aniston olid abielus viis aastat ning pole pärast avalikku lahutust koos pildile jäänud, kuid on pärast suhte purunemist jäänud siiski sõpradeks.

FOTO: Emma McIntyre/AFP/Scanpix

Paari lähedane tuttav kommenteeris näitlejate läbisaamist Us Weekly'le järgmiselt: «Bradil ja Jenil on tore suhe, mis võib vahel olla flirtiva alatooniga. Neile meeldib üksteise huumor ja koos olles on neil nakatav energia.» Kuid allika sõnul on nende suhe platooniline ning mitte midagi enamat. 

Kuigi nii mõnigi fänn kommenteeris just Anistoni taaskohtumist Pittiga, rõhutasid paljud teised aga Anistoni võitu rolli eest sarjas «The morning show». 

«Ärme unusta, mis eile õhtul tegelikult toimus: Jennifer Aniston võitis draamasarja eest parima naisnäitleja tiitli,» kirjutas Twitteri kasutaja.

Pitt võitis SAG auhinna parima kõrvalosa eest Tarantino filmis «Ükskord Hollywoodis».