Eurolaulu Raadio

PEREDRAAMA ⟩ Murtud naine avaldab, kuidas ema temalt abikaasa üle lõi, mehega lapse sai... ja tütre oma pulma kutsus

Pilt on illustreeriv: paarike tülitsemas.

FOTO: SCANPIX

Inglanna Lauren Wall (34) avaldab, kuidas ta vaid 19-aastaselt oma abikaasast ja lapse isast ilma jäi, sest too armus hoopis tema emasse, vahendab Daily Star.

Kõik algas, kui ülepeakaela armunud Lauren oli oma emale nii tänulik pulmade tasumise eest, et kutsus ta lausa mesinädalatele kaasa. 

Kuigi naine oli esialgu rõõmus, et tema abikaasa ja ema nii hästi läbi saavad, sai talle peagi selgeks, et nendevaheline läbisaamine on liigagi hea.

Nii juhtuski, et kõigest kaheksa nädalat pärast pulmapidu kolis tema abikaasa Paul White kodust välja. 

Samuti sünnitas ta ema Julie üheksa kuud hiljem lapse ning tunnistas seejärel, et tema ja Paul on tõepoolest paar. Lauren, kel on Pauliga samuti laps, läks tütre pärast isegi nende pulma.

«Paul sai mu emaga alati hästi läbi. Ma ei pidanud seda kunagi kummaliseks, kuna ta oli tema ämm ja ta oli lihtsalt sõbralik,» avaldas Lauren nüüd.

«Nad naersid koos väga palju. Ma ei muretsenud selle pärast üldse. Kes muretseks?»

«Ma ei suutnud oodata, et saaksime juba abielupaarina koos elada, kuid tint oli vaevalt abielutunnistusel kuivanud, kui Paul äkitselt muutus.»

«Ta kadus tundideks välja ning kaitses väga oma telefonisisu. Neli nädalat pärast abieluvande andmist sain ma teada, miks nii.»

Lauren meenutas ka, et Pauli ja ema Julie vahelised sõnumid avastas üldsegi tema õde, kes ema telefoni kasutas. 

«Mu ema eitas alguses kõike ja ütles, et olen hull. Pauliga sel teemal rääkides läks ta näost valgeks ja keeldus mulle oma telefoni näitamast.»

Loetud päevad pärast seda intsidenti võttis Paul abielusõrmuse sõrmest ning jalutas oma abikaasa ja 7-kuuse tütre juurest minema.

«Ma tundsin, nagu mu maailm oleks kokku varisenud. Ma olin 19-aastane laps, kes oli äsja lapse saanud.»

Kui Lauren lõpuks uudist kuulis, et Paul ja ta ema tõepoolest koos elavad, ei suutnud ta seda uskuda. 

«Ma ei suutnud uskuda, et mind reetsid inimesed, keda ma maailmas kõige rohkem armastasin ja usaldasin.»

«See oli haige. See on üks halvimaid asju, mida ema saab tütrele teha.»

«Paul võib olla häbematu peigmees, aga ta on minu ema. Ta oleks pidanud mind armastama ja kaitsma, aga tema hoopis varastas mu abikaasa ning lõhkus minu perekonna ja unistused.»

«Seda kõike ei anna ma talle kunagi tõeliselt andeks,» tunnistas Lauren.