Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

VERISED TEMBUD ⟩ 5miinust meenutas tehtud lollusi: politsei oli ees ja vaatasime, et oh, liigutab, jookseme ära

5miinust esines 1. veebruaril 2019 Tallinnas Simple Sessioni järelpeol.

FOTO: Rauno Liivand

Räpipunt 5miinust selgitas Kanal 2 «Õhtu!» saates välja, kes nende seast kõige rohkem lollusi on teinud.

Pundi liige Päevakoer avaldas arvamust, et lolluste «karikas» vahetab bändisiseselt aastast aastasse omanikku.

Siiski nõustusid liikmed, et kõige rohkem lollusi teeb Põhja-Korea. «Mina olen kõige rohkem selliseid lollusi teinud, mis võivad kõige halvemini lõppeda. Hüppad kuskilt maja katustelt ja puudelt alla ja jääd kuskile vedelema,» rääkis Korea.

Estoni Kohver meenutas, kuidas Korea hüppas alla Tartu ülikooli taga asuva väikese maja katuselt. «Vend lasi sealt (mööda viilkatust – toim) siuh alla ja siis ta vist selle renni peal sai aru, et kolm meetrit on veel kukkuda,» rääkis Kohver.

«Me ei suutnud sind keelata, sa ütlesid, et hüppad alla,» lisas Lancelot. «Tõused verisena üles, täiesti katki oled ja siis on politseiauto seal ja küsid neilt abi, et aidake mind...» meenutas ka teemakangelane Korea juhtunut.

Põhja-Korea räpipundist 5miinust, Pärnu vanglafest 2017.

FOTO: Ardi Truija/Pärnu Postimees

See pole aga sugugi ainus kord, kui mees on oma tervise hullude tempude nimel ohtu pannud. «See vanalinna vaatemüür siin Tallinnas, sealt tulin ka alla kuidagi,» tuletas Korea meelde ning selgitas, et lolluste taga on impulss.

Kohver lisas Tallinna vanalinna juhtumi kohta: «Politsei oli ees ja mina ja Lancelot vaatasime, et oh, liigutab, jookseme ära.»

5miinust rääkis saates ka järgmisel reedel toimuvast Eesti Muusikaauhindade gala suurest ülesastumisest, kus näeb lubatavasti nii lund kui päikest (ja villemdrillemit). Kuigi 5miinust jäi paljude suureks pettumuseks EMA nominatsioonist ilma, on neil võimalik võita rahvahääletus. Oma lemmikule saab hääle anda siit.