Eesti Muusikaauhinnad 2020

SEKS JA UIMASTID ⟩ Unistuste ametist ilma jäänud hiinlanna töökius läks üle igasuguste piiride

Hiinlanna loeb raha üle. Pilt on illustratiivne.

FOTO: STR/AFP/Scanpix

Kas kujutate ette, et teiega sama töökohta himustav konkurent läheb nii kaugele, et üritab teid narkootikumidega uimastada ja palkab prostituudi teid võrgutama? Just selline lugu juhtus Hiinas. 

Pekingi Shunyi linnaosa rahvakohus mõistis hiljuti ühe naise ja mehe kaheksaks kuuks vangi seoses kriminaalasjaga, mille märksõnadeks on seks, narkootikumid, raha ja ambitsioonid, vahendas Global Times.

Hunani provintsis elav naine perekonnanimega Wang kaotas oma unistuste töö teisele naisele, kelle nimi oli Qin

Seejärel proovis Wang mitmeid räpaseid trikke, et Qin ametist loobuks. Wang palkas Qini ebasündsates tegudes süüdilavastamiseks koguni meesprostituudi nimega Xiao, selgus Beijing Newsi poolt avaldatud kohtutoimikutest.

Beijing Newsis ei ole mainitud, millise valitsuse pakutud töökoha nimel naised rivaalitsesid, kuid Wangi vanemad lubasid Qinile ametist lahkumise korral maksta üks miljonit jüääni (128 000 eurot), kuid naine keeldus. 

Wang palkas seepeale meesprostituudi nimega Xiao, kellele ta maksis Qini võrgutamise eest 128 eurot päevas. 

Naist võrgutama asunud Xiaol õnnestus käia ka Qini tööl ning ühel õhtul viis ta naise romantilisele õhtusöögile.

Just samal ajal sai aga politsei anonüümse telefonikõne, mis oli ilmselt Wangi organiseeritud, kus teatati, et Qin on seotud uimastikaubandusega. Wang lootis, et naine vallandatakse ning ta saab tema koha endale. 

Qini ja tema töökoha läbi otsinud politsei leidis naise laualt ja tema verest narkootikume.

See oleks võinud tähendada Qinile töökoha kaotust ja vanglat, kuid kohus uskus Qini juttu, et ta oli Wangi ja Xiao poolt süüdi lavastatud.

Kaheksaks kuuks vangi mõistetud Wang kaebas aga otsuse edasi ja see lugu pole veel läbi, vahendas Peking News.