Eurolaulu Raadio

Lugeja video: noor suunamudija Sebastian Freiberg jäi pättusega vahele
Lisatud baaritöötaja kommentaar

Elu24-le saadetud videost on näha, kuidas Kanal 2 saate «Suunamudijate meistriklass» noor osaline Sebastian Freiberg pätsab Tallinna karaokebaarist postri. Lugeja tahab teada, kas nii on ilus teha?

Koerustükk jäi videosse ööl vastu esmaspäeva karaokebaaris «Retroteek». Suunamudija Sebastian lahkub koos seltskonnaga baarist ja võtab kaasa stendil olnud väikse postri. Tema eeskuju järgib seltskonnas olnud neiu.

«Kas seesugune suunanäitamine on õige või väär saab igaüks ise otsustada. Nagu videost näha võib, siis on tal ka «järgijaid», kes seesuguse käitumismudeli koheselt omaks võtab,» kirjutas meile video saatja.

«Ma hea meelega ei soovi, et seda kajastatakse, aga jah, ma ei oska vastata,» lausus noormees ehmunult, kui kuulis videotõendist.

«Ei kiida heaks tehtut,» vastas Sebastian küsimusele, kas ta tahab sellist eeskuju noortele näidata. Küsimusele, miks ta postri kaasa võttis, ei soovinud Sebastian samuti vastata.

Selgusetuks jäi seegi, et mis hinnaline poster talle näppu jäi. «Ei soovi sellele ka vastata,» ütles ehmunud Sebastian. 

Karaokebaari töötaja Viviani sõnul jäi näppamine koheselt turvakaamerat jälginud inimesele silma ja pildid saadi asjaosalistelt juba õues kätte. 

«Lihtsalt kahju on vaadata, et instagramis ja teleekraanil teeme head nägu ja päriselus rüüstame baaride seinu. Avaliku elu tegelasena ja inimeste «mõjutajana» võiks ju sellele mõelda,» pahandas Vivian.

Videost on näha, et populaarsel suunamudijal on ka «järgijaid», kes noormehe käitumist koheselt matkima asusid. 

Sebastiani tegemisi «Suunamudijate meistriklassis» saad näha reedel kell 20.00 Kanal2s.