Keira Knightley avaldas pisitütre nime

Keira Knightley.

FOTO: ISABEL INFANTES/AFP/SCANPIX

Celebrity Insider vahendab USA Today uudist, mille kohaselt näitleja Keira Knightley ei ole kunagi avaldanud, et ootab teist last. Teadaolevalt sündis staaril mitu kuud tagasi pisitütar.

Keira Knightley ja tema abikaasa James Righton on tuntud isiklikel teemadel mitterääkimise poolest.

Keira Knightley.

FOTO: Scanpix

The Telegraph on varasemalt viidanud, et Knightley´l sündis tütar, kes sai nimeks Delilah. Näiteljanna peres kasvab ​​3-aastane tütar Edie. Knightley on viimasel ajal hakanud meediaga rohkem suhtlema seoses oma uue filmiga «Official Secrets» («Riigisaladus»).

Tegemist on tõestisündinud looga Suurbritannia nn vilepuhujast Katharine Gunist (Keira Knightley), kes lekitas pressile infot ebaseaduslikust USA Riikliku Julgeolekuagentuuri luureoperatsioonist, mille eesmärk oli saada ÜRO Julgeolekunõukogult luba 2003. aastal Iraagis sõja alustamiseks.

The Telegraph´ile antud intervjuus rääkis staar rinnaga toitmisest. Ta ütles, et nendel kordadel kui peab olema beebist eemal kuus tundi, eelnevad sellel rinnaga toitmise maratonid. Knightley viskas nalja, et kui ta seda ei teeks, siis tõenäoliselt ta «tissid plahvataksid.»

Tagasi üles