PISIASJADE MINISTEERIUM OTSUSTAS: Brigitte Susanne Hundi rindade autentsuses pole põhjust kahelda

Brigitte Susanne Hunt.

FOTO: Andrei Ozdoba

Pisiasjade ministeerium aitab lahendada paljude filmigurmaanide peas tekkinud küsimust, kas Brigitte Susanne Hundi alastistseen õudusfilmis «Kiirtee põrgusse» on igas mõttes ehe.

Eelmisel nädalal jõudis kinodesse Eesti esimeseks täispikaks õudusfilmiks kutsutud «Kiirtee põrgusse», kus näitleja ja seltskonnategelane Brigitte Susanne Hunt erootilises stseenis ülakeha paljaks võtab. Või kas ikka võtab?

Selgeks rääkimist vajavad kaks küsimust: kas Hunt kasutas dublanti ja kas need rinnad, mida ekraanil näeme, on päris ehtsad?

Brigitte Susanne Hundi kehadublant erootilises filmistseenis.

FOTO: Kuvatõmmis Youtube´ist / Stseen filmist

Vastab Brigitte Susanne Hunt:

«Ei, ma ei lasknud neljaks tunniks endale operatsioonil kunstrindu panna, et siis need hiljem välja võtta! Jah, filmis kasutati kehadublanti. Küsiksite äkki kõik toimetused igaks juhuks neljas kord ka üle?»

Silmanähtavalt tüdinud Hunt lisas: «Kurb, et filmile tehakse promo minu rindadest rääkimisega. Ja oleks need siis minu rinnad!»

Ministeeriumi otsus: Hundi rindade autentsuses pole põhjust kahelda.

Selleks korraks tõmbab ministeerium Hundi rinnaküsimusele joone alla. Kui tahate näha, millised kunstrinnad päriselt välja näevad, siis need on sellised:

Illustreeriv foto kunstrindadega naisest.

FOTO: Caters News Agency/Scanpix

Tagasi üles