Raadio Elmari aasta 2011 lugu on «Tunnen elus end»

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Ott Lepland

FOTO: Mihkel Uba

Raadio Elmar selgitas traditsiooniliselt aastahiti nende laulude hulgast, mis lõppeval aastal edetabeli esikohal kõige kauem vastu pidasid. Interneti- ja sõnumihääletusel osales kokku 6896 kuulajat.

Tulemuste põhjal jõudis esikohale Ott Leplandi enda kirjutatud laul pealkirjaga «Tunnen elus end». Lugu kogus 1841 häält.

Raadiol Elmar õnnestus Otilt jõululaupäeva õhtul ka väike intervjuu saada, milles laulja ütles, et tal on loomulikult väga hea meel selle võidu üle ja ta väga tänab kõiki inimesi, kes tema loo poolt hääletasid.

Ott tuletas meelde, et laulu «Tunnen elus end» kirjutas ta tegelikult Austraalias olles. «Ookean ja päike inspireerisid ja just seal sai see laul esmakordselt diktofoni ümisetud,» rääkis Ott.

Aasta viimased päevad tulevad artistil väga tihedad ja esinemisi on palju, samuti on ta juba põnevil seoses konkursiga Eesti Laul, kus võistlustules on ballaad pealkirjaga «Kuula».

Elmari aastahiti valimisel jõudis teisele kohale Luisa Värgi ja Lauris Reiniksi duett «Linnamuinasjutt». Kolmanda koha saavutas Shanoni «Tuhat ja 1 ööd».

Tagasi üles