Eesti Muusikaauhinnad 2020

Täna Kanal 2s alustava krimisarja «Nuuskija» uus hooaeg on filmitud Tallinnas!

FOTO: Kanal2

Täna kell 23:00 alustab Kanal 2s kriminaalse hittsarja «Nuuskija» kolmas hooaeg. Erakordse lõhnatajuga uurijat kehastab Eesti päritolu näitleja Kirill Käro ning uues hooajas löövad kaasa ka mitmed Eesti näitlejad nagu Tambet Tuisk ja Katrin Pärn. Kolmanda hooaja põnevad teemad hargnevad lahti just Tallinnas.

Rahvusvahelist tähelendu nautiva Ukraina krimisarja «Nuuskija» peategelane on Eestist pärit Kirill Käro. Erakordse lõhnatajuga kriminalisti jaoks, keda hüütakse Nuuskijaks, ei ole saladusi ega lahendamatuid kuritegusid. Uurijad kasutavad tema teeneid kõige keerulisemate juhtumite puhul, kus roima lahendamine tavapäraste meetotitega osutub võimatuks. 

«Nuuskija»

FOTO: Kanal2

Krimisarja «Nuuskija» kolmas hooaeg alustab jahilkäigu ajal tapetud endise prokuröri juhtumi uurimisega. Lisaks Nuuskijale asuvad mõrvarit jahtima ka prokuröri sõbrad aimamata, et neist endist on saanud jahitavad. 

Kaader sarjast «Nuuskija».

FOTO: Kanal2

Uue hooaja sündmused leiavad aset ja on filmitud peamiselt Tallinnas. Oma isa matustele tulnud Nuuskija leiab eest terve rea salapäraseid asjaolusid, mis tema isa surmaga seotud. Kõik kokku viib selleni, et Nuuskija alustab järjekordset juurdlust, nüüd juba Tallinnas. Selles hooajas saab Nuuskija ka teada tõe oma päritolu kohta, mis ta taas ohtlikku mängu tõmbab. 

Kaader sarjast «Nuuskija».

FOTO: Kanal2

Krimisarjast sai rahvusvaheline menuk juba esimesel hooajal ja sarja näitamise õigused on tänaseks müüdud mitmekümnesse riiki üle maailma. Kolmandas hooajas löövad kaasa ka tuntud Eesti näitlejad nagu Tambet Tuisk, Markus Dvinjaninov ja Katrin Pärn.

«Nuuskija» uus hooaeg alustab Kanal 2s juba täna õhtul kell 23:00.

Tagasi üles