Eurolaulu Raadio

Kahe lapse ema tekitas kuumas rongis palju pahandusi

Becki Buchanan

FOTO: Facebook

Ühel Briti rongil tekkisid mehaanilised probleemid, mille tõttu rong pikaks ajaks seisma jäi. Palava ilma ja ülerahvastatuse tõttu muutus rong kiiresti «ahjuks», kus reisijad ligi 35 kraadises kuumuses tund aega pidid olema.

Kahe lapse ema, 31-aastane Becki Buchanan otsustas ühel hetkel kontrolli enda kätte võtta ning läks juhikabiini rongijuhilt selgitusi nõudma. Naise tekitatud korralageduse pärast hakkas Briti transpordipolitsei Beckit taga ajama, kirjutas The Sun.

Becki sõnas enda kaitseks, et teda ja teisi reisijaid koheldi kui kariloomi, kes pidid ülerahvastatud rongis kuumade temperatuuridega võitlema. Naine eitab ka jutte nagu ta oleks rongijuhti verbaalselt rünnanud, öeldes hoopis, et ta püüdis saada tema tähelepanu, kuna üks meesreisija oli peaaegu teadvust kaotamas.

«Ma koputasin uksele, aga ei saanud vastust, ja inimesed hakkasid paanitsema, kuna keegi ei teadnud, kas juhiga on kõik korras. Me ei saanud kelleltki mingit infot selle kohta, mis toimus.»

«Kõik olid teineteise vastu surutud ning see tundus nagu suur higikast. Ma koputasin veelkord ja surusin end siis kabiini sisse,» lisas Becki.

Becki kirjeldas, kuidas rongijuht siis kabiinist välja tormas ja teda sõimama hakkas. Becki ei olnud suu peale kukkunud ja karjus talle vastu. Aga naise sõnul ta karjus vaid hädaolukorra tõttu, paludes juhil rongi liigutada ja abivajavale reisijale kiirabi kutsuda.

Rong sai viimaks liikuma ning sõitis vajaminevad 500 jardi peatusesse.

Becki arvas, et sellega intsident ka lõppes.

Becki Buchanan

FOTO: Facebook

Briti transpordipolitsei hakkas meedias Becki pilti levitama, lisades, et nad otsivad teda seoses juhikabiini tormamisega ning juhi sõimamisega seisva rongi pärast. Naine sõnas, et tal on kahju, et ta rongijuhi peale karjus, aga ta on kindel, et rongijuht andis politseile teadlikult valed ütlused.

«Tal on reisijate eest kohustused ja ta ei suutnud neid täita,» ütles Becki.

BTP avaldas Twitteris Becki higist nõretava keha pildi ja palus inimestel politseiga ühendust võtta, kui nad teavad naise nime.

Siis võttis juhtum aga veidra pöörde, kuna 31-aastane rinnakas Becki mõjus inimestele teistmoodi kui politsei oli lootnud.

Üks kirjutas: «Mul ei oleks selle vastu midagi olnud kui ma oleksin rongijuht olnud.»

Teine lisas: «Ta võib igal ajal minu kabiini hüpata.»

Aga Becki ei teinud komplimentidest suht välja. «Ma olin higine ja punetasin, seega ma olen nendest vastustest päris üllatunud.»

BTP viimase teadaande kohaselt on Becki nendega koostööd tegemas, et üheskoos sündmus ära lahendada.