Kuidas Instagramis populaarseks saada? Võta tagumik paljaks

Instagrammer Ruby May

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Suurbritanniast pärit, kuid Austraalias elav instagrammer Ruby May on üks paljudest naistest, kes tahab ratsa rikkaks saada. Selleks ei pea tänapäeval aga muud tegema, kui tagumiku paljaks võtma.

Ruby Mayl on Instagrammeris ligi 800 000 jälgijat. Seda ei ole võrreldes mõne suurnimega väga palju ning selle tõttu ei pruugi ka sponsorid sinuga koostööst väga huvitatud olla. Ja kui sponsoreid pole, siis ei saa ka raha ja tasuta nänni. Ja see tähendab, et peab tavalise tööle peale minema.

Et seda ei juhtuks on vaja jälgijaid juurde saada. 

Aga kuidas?

Vastus on imelihtne. Võta tagumik paljaks.

Seda ka Ruby May tegi.

Oma viimases postituses näitab Ruby, kuidas ta jõuharjutusi teeb, olles selleks kummist rihma jalgade ümber tõmmanud. Naine teeb rahulikult harjutusi, kirjeldades ise, et teeb tagumikule trenni, kuid tunneb ühel hetkel, et tema jälgijate jaoks võib see igav olla. Ja kohe kindlasti ei saa sellega uusi jälgijaid ja sponsoreid. Video lõpus tõmbas naine endal püksid maha, et demonstreerida kõikidele, kas ja kuidas trenn talle kasuks tulnud on. 

Video on praeguseks teeninud üle 57 000 vaatamise ning kasvab iga tunniga. Ruby May varasemad postitused on teeninud 25 - 35 000 vaatamist.

Populaarne

Tagasi üles