Grete Paia võrdleb oma uut lugu Saaremaa valsiga

Grete Paia

FOTO: Madis Sinivee / Scanpix

Grete Paia andis täna välja uue singli «Kinni Mind Püüda Saa», mille muusikavideos sõidab ta paneelmajade vahel punase muruniidukiga. 

Grete Paial ilmus uus singel iseseisva artistina. Tegu on Grete esimene üllitisega iseseisva artistina pärast aastatepikkust koostööd agentuuriga Moonwalk ja möödunud Eesti Laulul ilmavalgust näinud singlipõhist katsetust Timo Vendt-Mihkel Matiisen tiimiga.

Paia: «Esimest korda üle pika aja tunnen, et olen õigel rajal ja ajan enda asja.» 

Loo meloodia, mille autoriks on Grete ise, sündis juba möödunud aasta augustis, ent sõnad ja produktsioon on täiesti ahjusoojad ning äsja valminud.

Sõnade inspiratsioon pärineb Grete enda kogetust, sõbrannade seiklustest ja üleüldistest inimestevahelistest suhetest. Lisaks, nagu Grete ise naljatades ütleb, on «Kinni mind püüda saa» justkui Saaremaa Valss 2.0 ehk siis veidi tänapäevasem versioon nö saarlaste ja jaanipäeva «hümnist», mille sõnadest Paia samuti inspiratsiooni sai.

Nagu Instagramis tehtud postitusest järeldada võis, siis muusikavideo, kus lauljanna sõidab muruniidukil, on filmitud Lasnamäe paneelmajade vahel.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Homme!? Mina ja mu peikad.? Who’s ready?? #kinnimindpüüdasaa #20.06

A post shared by Grete Paia (@gretepaia) on

Muusika autoriks on Grete ise. Sõnad kirjutasid Grete ja Kerli Puusepp. 

Video režissöör Sander Allikmäe ja koreograaf Hanna Kristiina.

Videos on ka terve hunnik noormehi, kelleks on Raido Kannel, Elvis Roog, Sten Talivee, Karl-Gustav Kurn, Kaarel Pärn, Robin Nõmmela, Kevin Ojala, Erkki Krünberk, Sander Lüüs, Taavet Paales, Tural Abdulla, Kalju Raap, Taavi Luhamaa, Andres Punder.