P, 28.05.2023

Juutuuberi Enni Britta ülestunnistusele järgnesid alandavad kirjad

Elu24
Facebook Twitter
Comments
20-aastane Enni Britta mäletas, et võttis tuttava noormehe topsist lonksu.
20-aastane Enni Britta mäletas, et võttis tuttava noormehe topsist lonksu. Foto: Kuvatõmmis videost

Noor juutuuber Enni Britta teatas avalikult, et võis eelmisel neljapäeval langeda korgijoogi uimastamise ohvriks. Valus ülestunnistus ei läinud peale aga tema tegemistega end kursis hoidvatele inimestele, kes neiule alandavaid kirju saatma hakkasid.

Enni Britta on noor juutuuber ja instagrammer, kes on lühikese ajaga kogunud sotsiaalmeedias suure vaatajaskonna: Instagramis ja YouTube'is on tal kokku üle 20 000 jälgija. 

Britta elu üks halvemaid õhtuid oli eelmisel neljapäeval, kuid juba reedel postitas ta politsei soovitusel YouTube'i video, et oma kogemusest rääkida. Neiu tegi sündmustest lühikese kokkuvõtte, kuid siis veel detaile ei jaganud.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m a bad influence on your kids. Glasses from @suvieyewear thanks guys ?

A post shared by • € N N I • (@ennibritta) on

Peale video, mis on praeguseks eemaldatud, avaldamist hakkas neiu saama vihakirju, kus avaldati pahameelt ... ei teagi täpselt, mille üle. Enni Britta jagas nendest kahte ka Instagramis, kuid ka need on sealt praeguseks eemaldatud. Aga Elu24-l on need olemas.

Ühes on kirjas: 

«Ennizka, kui t*** valus pole, siis ilmselt nikatsit ei saanud amirite.»

Teine kirjutas:

«Äkki oleks aeg oma p****ga vehkimine siis lõpetada, enne kui keegi reaalselt sulle m***i sisse lükkab, seda hala ja kisa ei jõua ju keegi kuulata.» 

Selle kasutaja esimene teade lõppes veel ka naeratava emotikoniga, justkui oleks tegu hea nõuandega. Sama kasutaja jätkas: 

«Südamesse ära võta, suhu lihtsam. Sõbralik soovitus.»

Kui inimesel on olemas sellised sõbrad, siis vaenlaseid pole vajagi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my hair is a mess i know, dont @ me #novababe

A post shared by • € N N I • (@ennibritta) on

Enni Britta käis hiljuti ka MyHitsi saates intervjuud andmas, kus avaldas, et tema jaoks on tavaline praktika õelate inimeste kirju avaldada. Kirjade autorite avalikku häbiposti panemisega hoiab neiu nendega tegelemisel enda aega ja vaeva kokku.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles