P, 29.05.2022

Äsja lahkuminekust teatanud Adele musitas baaris juba uue salapärase mehega

Elu24
Äsja lahkuminekust teatanud Adele musitas baaris juba uue salapärase mehega
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Briti lauljanna Adele, 2016.
Briti lauljanna Adele, 2016. Foto: AFP / Scanpix

Hiljuti teatas lauljanna Adele, et lahutab oma pikaaegseset kallimast Simon Koneckist. Paistab, et ta naine on kiirelt oma eluga edasi liikunud, sest jäi vahele salapärase mehega musitades, kes nägi välja nagu endise abikaasa koopia, kirjutab Page Six.

Hiljuti üksikemaks jäänud Adele nautis New Yorgis salapärase habemikuga kirglikku suudlust. Mees oli väga lauljanna eksabikaasa Simon Konecki moodi.

«Adele on tugev ja sihikindel naine ning soovib oma eluga edasi minna, nagu iga normaalne inimene pärast abielu purunemist,» rääkis allikas. «Talle on hakanud Los Angeleses elades meeldima Ameerika mehed ning ta suudles väga nägusa häärasmehega New Yorgi baaris. Tal oli habe, nagu Simonil, kuid ta hoolitseb selle eest palju korralikumalt.»

«Nad õpivad teineteist paremini tundma, kuid Adele ei otsi veel midagi tõsist. Tema peamine fookus on praegu poeg Angelo,» lisas allikas.

Adele teatas lahkuminekust 16ndal aprillil ning pärast seda on Adele veetnud palju aega stuudios ja salvestab uut muusikat.

Adele ja Simon Konecki.
Adele ja Simon Konecki. Foto: PA Wire/Scanpix
Märksõnad
Tagasi üles