Eurolaulu Raadio

Kim Kardashiani ja Kanye Westi lapsed tegid isale julma nalja

Kanye West ja Kim Kardashian 2018.

FOTO: Reuters/ScanPix

Tõsielustaar Kim Kardashiani ja räppari Kanye Westi vanimad lapsed North (5) ja Saint (3) tegid koos emaga mehele julma aprillinalja ja lavastasid Kimi surma, kirjutab The Sun.

Meigiguru Kim Kardashian ütles ajakirjale Elle: «North võttis ketšupi mu vannituppa kaasa ning anus, et saaks mind sellega üle valada kui ma vannitoa põrndal laman. Justkui oleks see stseen õudusfilmist.»

«Ma arvasin, et ta mängis ja ehk ütleb, et sain lihtsalt haiget. Ei. Ta õpetas Saintile kuidas nutmist võltsida ja siis palus tal karjuda, et olen surnud,» rääkis Kim. Kui naine oli algsest šokist üle saanud, läks ta laste plaaniga kaasa, sest ta oli õnnelik, et lapsed koos midagi planeerisid ja mängivad. Vanimal tütrel Northil oli raskusi alguses õe ja vennaga harjuda.

«Nad avaldasid mulle muljet, kui võtsid koos midagi sellis ette ja nad said nii hästi omavahel läbi. Tundus, et neil on lõbus,» lisas Kim.

«Kardashianite» staar rääkis, et lapsed on tembutajad ja tihti proovivad ta päikseprilli kampaaniaks loodud maskidega külalisi ehmatada.

«Nad jumaldavad neid maske. North ja Saint panevad maskid ette ja kannavad neid, et külalisi ehmatada. Nende meelest on see kõige naljakam asi kogu maailmas. Nad arvavad, et on mõne hämmastava vembu loonud.»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning ✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on