«Kodutunne» aitab vaprat tüdrukut: 15-aastase Kristi õlul on terve majapidamine!

Kuvatõmmis värskest episoodist: Kristi ja vanaema Urve.

FOTO: «Kodutunde»/ Kanal 2

Täna kell 20.00 alustab Kanal 2s heategevusliku dokumentaalsaate «Kodutunne» uus hooaeg, mis paneb kohe avaepisoodis kahtlema elu ja saatuste õigluses. «Kodutunde» meeskond läheb appi noorele tüdrukule ja elatanud vanaemale, kes on jäänud omapäi, kuid on vapralt üksteisele toeks nii heas kui halvas.

Järva-Jaanis amortiseerunud maamajas elab hiljuti oma ema ja isa matnud 15-aastane Kristi koos 80-aastase vanaema Urvega.

Maja on niivõrd lagunenud, et tuul puhub majaseintest läbi, tualett asub õues ja majas puudub korralik veevärk. Kadunud pereisa jõudis küll majja vee sisse tuua, aga välja see ei lähe ja majas puuduvad igasugused mugavused, mis tänapäeval peaks enesestmõistetavad olema.

Tegusa ja tubli Kristi õlul on terve majapidamine, alates puude ja vee tassimisest, lõpetades aiatööde ja poes käimisega. Kuigi öeldakse, et unistada tuleb suurelt, siis selle tagasihoidliku neiu kõige suuremaks unistuseks on kõigest omaenda riidekapp.

«Kodutunde» meeskond otsustab väikest ja kokkuhoidvat peret aidata nii palju kui võimalik. Ainult pesuruumi väljaehitamisest aga seekord ei piisa ning ette võetakse palju enam, kui algselt plaanitud sai.

«Kodutunne» alustab Kanal 2s täna kell 20.00, kohe pärast «Reporterit».

Tagasi üles