Mari ja Kertu on tagasi! Täna stardib «Pilvede all» uus hooaeg

Täna alustab sarja «Pilvede all» uus hooaeg.

FOTO: Kanal 2

Täna kell 22.00 alustab Kanal 2 hittsarja «Pilvede all» uus, juba 18. hooaeg. 

Sarja sügishooaeg jättis õhku palju küsimusi. Kes pani tule otsa Indreku ja Mari elutööle? Kes võidab uuesti Kertu südame, kas Andres või Erik? Kuhu kadusid Gunnar ja Urmas?

Uuele hooajale lisab särtsu ja põnevust juurde sarja suurim draamakuningas Erik Laurand, kes jätkab telekarjääri rindel ning üritab jonnakalt leida võimalusi Kertut tagasi võita. Selleks kasutab ta kõige alatumal viisil ära Kertu kolleegi Siirit, kes on Erikusse arutult armunud.

Sel hooajal keskendutakse rohkem ka teismeliste muredele ning rõõmudele. «Hästi tublid on meil need Mari ja Kertu lapsed. Kui ikka peres on teismelised, siis on peres ka probleemid. Eks me püüamegi ka nende teismeliste probleemidega tegeleda ja aru saada, mis selle teismelise peas siis tegelikult toimub,» kommenteerib sarja produtsent Toomas Kirss uut hooaega.

Kanal 2 kevadhooaeg saab käesoleval nädalal sisse tõelise hoo – igal päeval on alustamas uus oodatud saade. Värsked tuuled Kanal 2 programmivalikus on seni olnud väga edukad ning tormiste pilvede asemel paistab üha selgemini ere kevadpäike. Selle aasta talvekuudel oli Kanal 2 kõige populaarsem kommertskanal – nii nagu juba viimasel 13 aastal tavaks saanud.

Kanal 2 vaadati jaanuaris-veebruaris 10 protsenti rohkem kui vaadatavuselt järgmist kommertskanalit TV3. Kanal 2 hoiab liidripositsiooni ka nooremate 18–49 ning 15–29-aastaste televaatajate tähelepanu köitmisel. Kanal 2 uutel ja vanadel lemmiksaadetel on televaatajate südames alati kindel koht.

«Pilvede all» alustab täna õhtul kell 22.00, kohe pärast meelelahutuslikku otsesaadet «Õhtu!».

Tagasi üles