Lotomiljonär ostis võidu eest tagasihoidliku elamise

Briti naelad. Briti naelad. Lotomiljonär ostis võidu eest tagasihoidliku elamise

FOTO: SCANPIX.

Ehitajana töötav Andrew, kes võitis lotot mängides 76 miljonit naela, otsustas suure häärberi asemel osta tagasihoidliku elamise, mis jääb tema eelmisest kodust lühikese jalutuskäigu kaugusele.

51-aastane Andrew Clark maksis uue kodu eest vaid 1% võidusummast. Seda tehes käitus ta vastupidiselt paljudele teistele ratsa rikkaks saanud inimestele, kes võiduraha eest kohe suuri kulutusi tegema on hakanud.

Ehitajana töötav Andrew ja abikaasa Trishia

FOTO: Facebook

Kolme lapse vanavanaisa Andrew ja tema abikaasa Trisha otsustasid elama jääda Bostonisse Lincolnshire'is, et sõpradele lähemal olla.

Kuigi nende uus kodu on tagasihoidlik võrreldes sellega, mida nad oleksid võinud osta, siis on majas olemas sisebassein, jõusaal, kolmekohaline garaaž ja see asub 8000 ruutmeeri suurusel maa-alal.

Andrew ja Trishi eelmine kodu

FOTO: Facebook

Lisaks uuele kodule ostsid Andrew ja Trish ka kaks uut autot.

Kuid Andrew ei kavatse kohe segi minna ja võiduraha tuulde loopima hakata. Selle asemel austab kohusetundlik mees kõiki enne võitu sõlmitud tellimustöid enne kui pensionile läheb.

Andrew võitis 76 miljonit naela eelmise aasta 2. novembril, kuid sai võidust teada alles kuus nädalat tagasi, kui otsustas piletit kontrollida. Andrew ja Trishia võit on Suurbritannias suuruselt 12.

Andrew lubas võidetud raha eest terve pere eest hoolitseda.

Vaata pilte Andrew ja tema abikaasa uuest elamisest SIIT.

Tagasi üles