Meghan Markle teeb samu vigu nagu varalahkunud printsess Diana

Meghan Markle lahkub New Yorgi The Surrey hotellist ning suundub oma beebipeole.

FOTO: SGSAN / ZUMAPRESS.com / MEGA/Scanpix

Sussexi hertsoginna sõitis New Yorki ning pidas seal uhkelt beebipidu, millele kulus tohutult raha. Printsess Diana endise nõuniku sõnul teeb Markle sarnaseid vigu nagu varalahkunud printsess.

Printsess Diana endine nõunik Patrick Jephson ütles, et Sussexi hertsoginna riskib kuningliku perekonna mainega, vahendab Mirror. Nimelt maksis Markle New Yorgist tagasi Ühendkuningriiki lendamise eest umbes 110 000 eurot ning ööbis luksushotellis, kus küsiti ühe öö eest 65 000 eurot. Kokku kestis reis viis päeva.

Tõsi küll, reisikulud tasus Markle omast taskust, mitte maksumaksja rahast, kuid nõunik teab kogemusest, et avalikkuse silmis pole sel suurt vahet. «Ta on kuninglikus perekonnas tähtis liige, talle on usaldatud riigi maine. See vastutus on aeg-ajalt vastuolus ta iseloomuga,» kommenteeris Jephson.

Nõuniku sõnul õõnestavad Markle'i trikid «kuninglike priileivasööjate» usutavust ja väärikust: kümned tuhanded, mille naine ära kulutas, oleks leidnud ka parema kasutuse. «Ükskõik, kuidas vaadata, on Meghani pidutsemine maitsetu. Mitte ainult priiskamise pärast, vaid selle kalkuleeritud mõtlematuse tõttu,» ütles endine nõunik.

Markle'i beebipidu väisasid naise kuulsustest sõbrad, näiteks George Clooney abikaasa Amal Clooney ja tenniseäss Serena Williams, kes kuuldavasti aitasid peo eest ka maksta.

Printsess Diana endine ülemteener Paul Burrell on kindel, et Markle'i suured kulutused ajavad prints Williami vihale. Samuti ütles Burrell, et beebipidu nägi välja kui staaripidu, mitte kuninglik üritus. «Cambridge'i perekonnalt ei näeks me kunagi sellist käitumist,» oli Burrell kindel.

Tagasi üles