Pommuudis! Katrin Lusti «Kuuuurija» kolib Kanal 2 ekraanile

Katrin Lust ja «Kuuuurija» kolivad Kanal 2-te.

FOTO: TV3

Katrin Lusti kõmuline autorisaade «Kuuuurija» kolib sel hooajal Kanal 2 ekraanile. Kuigi saade läheb nüüd eetrisse teises kanalis, on formaat televaatajatele juba tuttav.

Varem TV3 eetris olnud «Kuuuurija» liigub sel hooajal Kanal 2 ekraanile ja alustab juba esmaspäeva õhtul 7. hooajaga. Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas nii põnevaid, lõbusaid kui ka kaasahaaravaid lugusid.

«Katrin Lusti ja meie nägemus võimalikust koostööst ja tulevikust eesmärgiga kajastada Eesti inimestele olulisi teemasid sobisid ja on rõõm tõdeda, et Katrin oli nii operatiivselt valmis uut koostööd alustama,» sõnas AS Eesti Meedia telekanalite programmijuht Kaspar Kaljas.

Katrin Lust ja «Kuuuurija» kolivad Kanal 2 ekraanile.

FOTO: Madis Sinivee

«Minu nägemus vabast ja sõltumatust ajakirjandusest ühtib Eesti Meedia vaadetega ja see sai ka otsustavaks, miks liigun oma saatega teise kanalisse. Vaba ajakirjandust ei saa keegi mõjutada, ajakirjanik peaks olema turvalise katuse all nii heas kui halvas ja tundma selle organisatsiooni tuge, kus ta tegutseb ja seda ma Eesti Meediasse minnes ka tunnen,» kommenteeris Katrin Lust oma otsust.

Esmaspäeval hoo sisse saava «Kuuuurija» hooaja avaosa teeb õõvastava avastuse, kuidas toimub Eestis surnute vedu tegelikult. Saade uurib, miks visatakse laibad pead jalad segamini üksteise otsa nagu puuhalud? Kas matusebüroo pääseb puhtalt, sest tegu võib olla lüngaga Eesti seadusandluses?

Nendele küsimustele saab vastused esmaspäeval kell 21.30 saates «Kuuuurija», nüüd Kanal 2s. Varasemalt esmaspäeva õhtuti Kanal 2 eetris olnud «Kodutunne» alustab uut hooaega neljapäeval, 7. märtsil.

Tagasi üles