Eurolaulu Raadio

Rihanna kaebas isa kohtusse, sest mees üritas tema nime kasutada oma meelelahutusäri promomiseks

Rihanna 2018.

FOTO: John Misa/MPI/Capital Pictures / MP199/Capital Pictures

USA popstaar Rihanna (30) võttis isa vastu kasutusele juriidilised relvad, kaevates isa kohtusse, sest kasutas perekonnanime, et promoda oma ettevõtet Fenty Entertainment, kirjutab Daily Mail.

Ametlike paberite järgi, kaebas kodanikunimega Robyn Rihanna Fenty oma isa Ronald Fenty kohtusse, sest mees kasutab perekonnanime väidetavalt omakasu eesmärgil. Lisaks on mees koos äripartner Moses Perkinsiga müügitegevuse eesmärgil mänginud lauljanna agenti.

Vaatamata sellele, et Ronaldil pole õigusi türte heaks tegutseda, on ta reserveerinud lauljanna tuurile Ladina-Ameerikas. Lisaks kahele kontserdile- Staples Center, Los Angeleses ja T-Mobile Arenal, Las Vegases.

Rihanna nõuab isalt kahjude hüvitamist ning 2017. aastal püstitatud äri sulgemist.

Fenty perel oli 2017. aasta ettevõtete poolest hea aasta, sest ka Rihannal ise lõi samuti samal aastal oma filma nimega Fenty Beauty, mis tootab kosmeetikat ning näotooteid.

Samal ajal, kui Rihanna kasutab isa vastu õiguslikke meetmeid, on nad siiski tihedas suhtluses.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#FENTY 🕷<--- (my rasta emoji)

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

home.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Rihanna suhe isaga on olnud tihti konarlik. Ronald on võidelnud kokaiinisõltuvusega ning on pikka aega olnud kõva purjutaja. 

Intervjuus Oprahiga rääkis lauljanna, et lapsena nägi ta, kuidas Ronald tema ema vastu füüsilist vägivalda kasutas, kord isegi nii hullusti, et naine murdis ninaluu.