Eesti Muusikaauhinnad 2020

Pete Davidson värskest lahkuminekust: olen hea kutt, kes sai jalaga jalgevahele

Pete Davidson kergitas Ariana Grandest lahkumineku järgselt esmakordselt saladuseloori.

FOTO: Andrew Kelly / REUTERS

Pete Davidsoni ja Ariana Grande sai otsa sama kähku, kui see algas. Vaid pärast mõnekuulist koos olemist kihluti, koliti kokku ja võeti lemmikloomgi. Nüüd on Pete lahkumineku osas ka veidi rohkem avaldanud. 

Pete Davidson on üks koomikutest, kes Ameerika telesaates Saturday Night Live igal nädalal esineb. Vaid mõned päevad pärast nii suurt avalikku tähelepanu saanud lahkuminekut on taas ekraanile naasemine raske ka kõige tugevamatele. Pete võttis väljakutse siiski vastu ning kasutas võimalust oma läbielamiste kulul ka pisut nalja visata. 

«Nagu aru saate, siis ma ei taha siin üldse olla. Praegu toimub väga palju,» alustas ta oma juttu, saades kaassaatejuht Judd Apatowilt kohale ilmumise eest kiitust. 

«Suva mu tunnetest,» sõnas ta ning avaldas, et tunneb, et ta on lihtsalt «hea kutt, kes aina jalaga jalgevahele saab.»

Pete võttis sõna ka kiirustades tehtud Arianaga seotud tätoveeringute temal, nõustudes, et kallimaga seotud tätoveeringud tõesti toovad suhtele halba õnne. «Jah, ma kardan nüüd isegi oma ema enda peale tätoveerida, asi on suisa nii hull,» naljatles ta. Samas tunnistab, et saab nüüd tagasi vaadates aru, kui rumalad olid otsused nii palju ja hooletut neiuga seotud tätoveeringuid enda kehale teha. 

Kuuldatavasti on Pete välja kolinud nende ühisest korterist, mille Ariana 12 miljoni naela eest soetas. Erinevate allikate sõnutsi toimus lahkuminek vastastikusel kokkuleppel, sest nõustuti, et nende suhte jaoks ei ole õige aeg ning kumbki pole selleks veel valmis.