Noor naine sai kallima käest liiga paljastava dekoltee tõttu peksa

Melissa Gentz

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Noor Brasiiliast pärit naine jagas Instagramis pilte endast pärast seda, kui ta oli oma miljonärist kallima käest liiga paljastava dekolteepildi pärast peksa saanud.

Lõuna-Florida ülikoolis õppiv 22-aastane Melissa oli 25-aastase Eric Betziga kolm kuud koos olnud, enne, kui miljonäri võsuke naisele 23. septembril keretäie andis, kirjutas The Sun.

Jubedatel piltidel on näha, kuidas Melissa vasak silm on paistes, laubal on suur haav ning kaela peal punane jälg. Melissa väitis, et Betz ärritus, kui nägi, et naine avaldas endast pildi, kus ta kandis musta toppi ja tema juuksed olid patsis.

Tampa Bay Times kirjutas, et naine oli politseile kirjeldanud, et mees viskas ta põrandale, lõi talle jalaga näkku, pani jalad talle ümber kaela ning pigistas kõvasti kokku, et tema hingamisteed ära lõigata. Selle järel kiskus mees tal salkudes juuksed peast, viskas teda mööda elamist ringi ja lõi pudeliga pähe.

Päev pärast mehe arreteerimist jagas naine mehe vihale ajanud pilti taaskord Instagramis. «Ma postitan selle pildi uuesti, kuna minu eks-kallim kustutas selle minu teadmata. Ta ütles, et naine, kellel on poiss-sõber, ei tohiks rindu paljastavaid pilte Instagrami postitada,» kirjutas Melissa pildi juurde.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Estou repostando essa foto porque meu ex namorado deletou ela sem eu ver. Ele disse que mulher com namorado não podia ter foto “mostrando os seios” no Instagram. Eu peço que TODAS as mulheres possam ter força e coragem para terminar relacionamentos abusivos como o meu último. Começou com reclamações das minhas fotos no Instagram, depois dos comentários nas fotos, mensagens que eu recebia no Whatsapp... até que ele me pegou pelo cabelo disse que eu precisava aceitar minha realidade porque eu era a mulher da relação. Um homem que te trata assim não te respeita e não te vê como ser humano. Ele não vai mudar. Se coloque em primeiro lugar sempre antes que seja tarde demais. 🌸💓🌷 I am reposting this picture because my ex-boyfriend deleted it without my consent. He told me that women with boyfriends could not have pictures “showing their breasts”. I am asking ALL Women to have the strength and courage to end abusive relationships like my last one was. It all started with complaints about my Instagram photos, then about comments on the photos...to text messages that I received on my phone... There came the day in which he grabbed me by my hair and told me that I had to accept my reality because I was the woman in the relationship. A man that treats you like this does not respect you or see you as a human being. He is not going to change. Always put yourself in first place... before it is too late.

A post shared by 𝙼𝚎𝚕𝚒𝚜𝚜𝚊 𝙻 𝙶𝚎𝚗𝚝𝚣 (@melissalgentz) on

Naine lisas: «Ta ütles mulle, et ma pean oma reaalsusega leppima, sest ma olen suhtes olev naine.

Melissa jagas ka audiosalvestist, milles Bretz ütleb portugali keeles: «Sa ei aktsepteeri meest, kes on dominantsem kui sina? Sa ei aktsepteeri, sa arvad, et sa oled selles suhtes mees. Aga sa ei ole, sa oled naine, sa pead seda aktsepteerima.»

Politseiraportis on kirjas, et Bretz, kes võtab unetuse vastu rohtu, muutus umbes kell 4:11 öösel pärast medikamentide võtmist armukadedaks ja hakkas naisega vaidlema. Melissa ütles politseile, et Betz võttis tema telefoni ära ja hakkas seda näppima. Selle järel püüdis naine meest lüüa, kuid poiss-sõber andis naisele selle eest peksa. Raport lisas, et Bretz jõi tol õhtul ära vähemalt neli pudelit õlut ja kolmveerandi veinipudelist.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emocionada com a letra da música que @david_holdt escreveu para mim 🌻🌞🌼✨🌙 I’m more than grateful for the beautiful song that @david_holdt wrote for me. You can listen to it on his page. Thank you for the flowers @malugomes7 💛🧡 Life moves on and we’re all strong enough to put ourselves first. Flor dourada não chore mais O pior já ficou pra traz Eu sei que ainda doi demais Orando pedindo paz As pétalas que caíram ao chão Deixaram marcas no seu coração Que se transformaram em uma missão Libertar mais flores da mesma prisão Quantas flores tem nessa prisão Deu acabou, o sol se levantou A chuva ja passou Eu já sei quem eu sou Deu, já passou, eu sei o meu valor Agora eu vejo a cor Dessa Livre flor

A post shared by 𝙼𝚎𝚕𝚒𝚜𝚜𝚊 𝙻 𝙶𝚎𝚗𝚝𝚣 (@melissalgentz) on

Peaaegu nädal pärast intsidenti jagas Melissa Instagramis endast pilte koos laulusõnadega, mille David Holt oli talle kirjutanud.

Seal oli kirjas: «Kuldne lilleke, ära enam nuta, halvim on juba möödas. Ma tean, et ka mina veel valutan. Palvetades rahu nimel.»

Eric Bretzi isa on Brasiilia suurima toidupoeketi omanik ja tema pere on riigi üks rikkamaid. Mees vabastati kaks päeva hiljem Hillsborough maakonna kohtust, kui oli tasunud 60 000 dollari suuruse kautsjoni ning nõustunud lähenemiskeeluga, mis keelab tal Getzile lähenemast ning tema ülikoolilinnakusse sisenemast.