Melania Trumpi ümber lahvatas taas vandenõuteooria: mida ta oma kleidiga öelda tahtis?

USA esileedi Melania Trumpi ümber keerlevad juba mõnda aega vandenõuteooriad, et tal on teisik, kes vahel tema asemel sündmustel ja visiitidel käib ning iga oma riietusega edastab ta mingi sõnumi.

25. septembril oli Melania Trump koos oma mehe Donald Trumpiga New Yorgis ÜRO peaassambleel, kus ta kandis sõjaväelise lõikega ilma varrukateta musta värvi vöötatud kleiti, teatab news.com.au.

Melania Trump kandis musta värvi sõjaväelise lõikega kleiti

FOTO: Carlos Barria / Reuters/Scanpix

Pilte näinute arvates oli proua Trump ise ÜROs, mitte ei saatnud sinna oma teisikut.

Nii meedias kui sotsiaalmeedias hakati aga spekuleerima, mida proua Trump oma kleidiga öelda tahtis. Moeloojate arvates oli USA esileedi kleit elegantne ja ÜRO sündmusel kandmiseks sobiv. Seevastu USA president Donald Trumpi riietus oli väga igav, ta nägi oma tavapärase ülikonna ja punase lipsuga välja nagu üleannetu koolipoiss.

Sotsiaalmeedias levivate väidete kohaselt riietus Melania Trump musta, kuna tahtis näidata solidaarsust #BelieveSurvivors liikumisega, mille taga on Christine Blasey Ford.

Christine Blasey Ford

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Ford kutsus seksuaalse ahistamise ja vägistamise ohvreid ning nendega solidaarseid inimesi kandma musta värvi rõivaid.

Brett Kavanaugh

FOTO: Wikipedia.org

Ford süüdistab kohtunik Brett Kavanaugh’d, et mees ründas teda seksuaalselt ja tahtis teda vägistada, kui nad käisid keskkoolis. See väidetav juhtum leidis aset aastaid tagasi ja selle tõestamine on keeruline, kuid siiski on see tekitanud nii Donald Trumpile kui Brett Kavanaugh’le probleeme.

Nimelt on Kavanaugh Trumpi ülemkohtunikukandidaat. 

Teoreetikute arvates tahtis proua Trump musta kleidiga näidata oma mehele, kelle poolel ta on. 

Melania Trump kandis musta värvi sõjaväelise lõikega kleiti

FOTO: Carlos Barria / Reuters/Scanpix

Kui 2016. aastal tuli pinnale video, millel Trump  ütles, et naistel tuleks haarata jalgevahest, kandis Melania liigpaljastavat pluusi, millega ta viitas oma mehe suhtumisele naistesse.

Vandenõuteoreetikute arvates saab Melania Trump esileedi rolliga hästi hakkama ja ta näib oma meest avalikkuses toetavat, kuid tal on oma sõnumid, mida ta ei edasta verbaalselt, vaid riietega.

Melania Trump kandis musta värvi sõjaväelise lõikega kleiti

FOTO: Carlos Barria / Reuters/Scanpix

Tagasi üles