Endine Playboy modell Holly Madison jälle vallaline Galerii!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Endine Playboy modell ja Hugh Hefneri ekspruut Holly Madison lahutab oma senisest ebikaasast Pasquale Rotellast, kellega oli abielus vaid neli aastat. 

Holly Madsion tõusis tuntusesse kui temast sai 2002. aastal Hugh Hefneri #1 tüdruk. Holly avaldas meediale, et soovib Hefneriga abielluda ja lapsi saada, Hefner põikles abiellumisest aga sihikindlalt kõrvale ning 2008. aastal lõppes nende skandaalne suhe. Pärast valusat lahkuminekut teatas naine, et ei kavatse enam mitte kunagi end kellegagi romantiliselt siduda. 2011. aastal kindlustas ta oma operatsiooni läbi saavutatud võimsa büsti, tervelt 1 miljoni dollari väärtuses. 

2012. aastal teatas Holly, et tema südame on võitnud produtsent Pasquale Rotella ja ühiselt oodatakse esimest last. Paar abiellus 2013. aastal Disneylandis. Paaril on kaks ühist last: Rainbow Aurora ja Leonardo Antonio. 

HOLLYWOOD, CA - NOVEMBER 29: (L-R) Author/model Holly Madison, producer Pasquale Rotella and daughter Rainbow Aurora Rotella attend 2015 Hollywood Christmas Parade on November 29, 2015 in Hollywood, California. Alberto E. Rodriguez/Getty Images for The Hollywood Christmas Parade/AFP== FOR NEWSPAPERS, INTERNET, TELCOS & TELEVISION USE ONLY ==

FOTO: Alberto E. Rodriguez / AFP

Kuigi kumbki osapool pole ametlikult kinnitanud teatas E! News, et Holly ja Pasquale'i abielu on purunenud ning vaid mõni nädalat enne viiendat pulmaastapäeva on otsustatud taotleda lahtust. Suhe oli juba mõnda aega konarlik, väidetavalt mindi mõneks ajaks lahku juba suvel. 

Vaata galeriist, milline kaunitar nüüd taas vallaliseks jäi!

    Tagasi üles