Eesti Muusikaauhinnad 2020

Tõsiselt haige «Sõprade» täht veetis kolm pikka kuud haiglas

Matthew Perry - 70 miljonit dollarit (65 miljonit eurot)

FOTO: XPOSUREPHOTOS.COM / Scanpix

Komöödiasarjast «Sõbrad» tuntud Matthew Perry veetis kolm kuud haiglas, kus taastus operatsioonist eluohtliku haiguse vastu.

«Sõprade» täht andis Twitteri vahendusel teada, et ta on viimased kolm kuud veetnud haiglavoodis, vahendas Metro. Tema esindaja täpsustas, et see oli pärast seedetrakti perforatsiooni operatsiooni.

Fännid jagasid kommentaarides talle kaastunnet ja soovisid edu paranemisel, kuid Perry ei andnud neile oma konditsiooni kohta rohkem detaile.

49-aastase näitleja esindaja sõnas väljaandele «People»: «Matthew Perry läbis hiljuti Los Angelese haiglas seedetrakti perforatsiooni parandava operatsiooni. Ta on heade soovide eest tänulik ja soovib paranemisel privaatsust.»

Komöödiatest ja seriaalist «Sõbrad» tuntud näitleja Matthew Perry.

FOTO: SCANPIX

Seedetrakti perforatsioon tähendab, et väikene auk on tekkinud makku, sisikonda või peensoolde. Selle võib põhjustada mitu asja, alates traumast ja lõpetades pimesoolepõletikuga. Kui seda mitte ravida, siis võib see surmaga lõppeda.

Matthew Perryl on ka varasemalt terviseprobleeme olnud. 2001. aastal tunnistas näitleja, et ta on suurema osa oma elust võidelnud nii narkootikumide - kui ka alkoholisõltuvuse vastu.

Viimastel aastatel tal nende kahe sõltuvusega suuremaid probleeme pole olnud.