Materjali õudusunenäguseks: lapsed jäid lõbustuspargi atraktsioonile lõksu

Twenty-year-old women wearing kimonos ride a rollercoaster after attending a "Coming-of-Age Day" celebration at the Toshimaen amusement park in Tokyo on January 11, 2016. The number of people celebrating "Coming-of-Age Day" in 2016, or adulthood - high by world standards at age 20 - is estimated to stand at 1.21 million, a decrease of 50,000 from the previous year. Every January, Japanese turning 20 celebrate Coming of Age Day, in which the new adults dress in formal kimonos, pray at Shinto shrines and hear speeches from local officials on their new responsibilities. AFP PHOTO / KAZUHIRO NOGI

FOTO: KAZUHIRO NOGI / AFP

Ameerika ühes lõbustuspargis vajasid 21 karusellile lõksu jäänud inimest päästmist. 

Päästeteenindus kutsuti, et päästa Gulliveri Maailma lõbustuspargi Ameerika mägedele lõksu jäänud 21 inimest. Inimesi oli vaja päästa 15 meetri kõrguselt, sest väidetavalt kukkus raudteel liugleval rongil ratas alt ära. 

Õnnetus oli siiski õnnelik ning lõksu jäänud lapsed ja vanemad päästeti kiiresti ning otsest ohtu kellegi elule ei olnud. Lõbustuspargi atraktsioonile lõksu jäämine on paljude hirm, millest nähakse isegi õudusunenägusid nähakse. Lõbutsema minnes ei tule isegi selle peale, et mõni neist hirmudest tõeks võiks saada. ​Pealtnägija kirjelduse kohaselt olid mitmed lapsed endast väljas ja nutsid: «Ma pole kunagi elus nii õnnelik olnud, et järjekorras ette ei jõudnud,» kirjeldas üks. 

    Populaarne

    Tagasi üles