Staarielu: «gootiprintsess» Kat Von D arsti vastuvõtule tuli kaasa terve filmimeeskond

Kat von D 2014.

FOTO: Loud & Clear / Scanpix

Tätoveerija ja tõsielustaar Kat Von D on beebiootel. Õige pea ilmavalgust nägevat beebit ootavad nii õnnelikud vanemad, fännid kui filmimeeskond.

Kat Von D, kes enim tuntud oma tätoveerimissalongi ja tormilise noorusaja poolest on lõpuks vallatused seljataha jätnud ning ligi 10 aastat kainusele ja eetilisele eluviisile pühendanud. Käesoleval aastal sõlmis ta abieluliidu oma elu armastuse ja parima sõbra Rafael Reyesiga, kellega oodatakse ka ühist last. Pojale plaanitakse nimeks panna Leafar, mis on Rafaeli kasutuses olnud alias ning tagurpidises kirjapildis nimi. 

Kat Von D on aktiivne vegan, eetilise elustiili toetaja ning loomakaitseaktivist. Beebit oodates on ta sattunud mitme tulise arutelu keerisesse. Esmalt kritiseeriti teda, et veganina oma veel sündimata lapsele liiga teeb ning avalikult tehtud postituses kaitses ta lisaks enda veganielustiilile ka vakstineerimisvaba mõtteviisi. See ärritas tuhandeid inimesi, kes Kati soovile oma last mitte vaktsineerida väga tuliselt reageerisid.

Kat on avaldanud, et plaanib kodusünnitust, turvalises kodukeskkonnas koos abikaasa ning spetsialistidega.
Värskes postituses jagab ta kaadrit staarielu telgitagustes, kus on näha, et beebi südamelööke on tulnud kuulama ka filmimeeskond. 

    Populaarne

    Tagasi üles