EKRE-ga liitunud rokkar Priit Jürjens: lõpetada tuleb illegaalsete immigrantide nunnutamine nii Eestis kui kogu Euroopas

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Priit Jürjens

FOTO: Eero Vabamägi (Postimees)

Paarkümmend aastat USA-s tegutsenud ja hiljuti Eestisse naasnud kitarrist Priit Jürjens (artistinimega Brad Jurjens) liitus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga (EKRE) ja kandideerib kevadel riigikokku.

Uue Eesti rokkbändi Must Hunt kitarrist Jürjens on pärit Viljandist ja kandideerib Järva- ja Viljandimaa valimisringkonnas.

«Olen Eestis toimuval kätt pulsil hoidnud ja näen asju, mida Eestis parandada saaks. Näiteks presidenti peaks valima rahvas, nii nagu Ameerika Ühendriikides,» teatas ta avalikus avalduses.

Jürjensi valimisprogrammist saab aimu järgmisest tsitaadist: «Lõpetada tuleb illegaalsete immigrantide nunnutamine nii Eestis kui kogu Euroopas. Absoluutne nulltolerants peaks Eestis kehtima pedofiilide suhtes. Samuti on lauslollus, kui rahvas veab kohvritega raha Lätti, et Eestis toodetud alkoholi siia tagasi vedada. Alkoholiaktsiis tuleks langetada tagasi sinna, kus ta enne taevasse tõstmist oli.»

Jürjens teatas oma pressiavalduses, et EKRE puhul hindab ta erakonna liidrite otsekohesust. «USA-s valis rahvas presidendiks Trumpi, sest mittepoliitikuna ütles ta otse välja asju, millest poliitiliselt korrektsed tegelased elu sees rääkida poleks julgenud,» märkis ta.

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles