Nike

50-50: tšellomängija Silvia Ilves andis teada, mis soost on tema neljas laps

Silvia Ilves.

FOTO: Silvia Ilves/ Instagram

Tšellist Silvia Ilves ja tema kihlatu Jaak Kulla pere saab peagi juurdekasvu, sest Silvia ootab beebit. Nüüd andis naine teada, et ka tema neljas laps on poeg.

Silvial on juba kolm poega. «Iga lapse ootus on omamoodi erinev,» lisas staar. Tema kihlatu Jaaguga on see aga esimene ühine laps. 

Silvia ja Jaak kohtusid umbes aasta eest ja kihlusid maikuus. Naise jaoks tuli ettepanek abielluda tegelikult suure üllatusena, sest mitte väga ammu on üheskoos läbi elatud küllaltki raskeid aegu, mis suhet ja üksteist kõvasti proovile on pannud. «Ta on pidanud palju pingutama. Olen keerulise iseloomuga inimene, nagu ikka vahel muusikud,» rääkis Silvia Elu24-le

Jaak Kuld ja Silvia Ilves saavad koos esimese lapse.

FOTO: Erakogu.

Ettepanek leidis aset Silvia ja Jaagu esimeses kohtumispaigas, lõkke ääres, peale naise jaoks suurt väljakutset esitanud kontserti. «Esmalt pidi ta tund aega kuulama minu vingumist, kui raske oli. Vaidlesin veel vastu, et mis me ikka keset ööd pannkooke hakkame tegema.» Kuid kellaaja järgi tänasesse päeva jõudnuna esitas Jaak tähtsa küsimuse. Raskete aegade läbitegemine on mehele hoopis kinnitanud, et leitud on õige inimene.