Unistuste töö? Loomavarjupaik Kreekas otsib kassidele hooldajat

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Kassivarjupaik Kreekas.

FOTO: Facebook / God's Little People cat Sanctuary

Kreekas, Syrose saarel asuv loomavarjupaik on välja kuulutanud konkursi, et leida parim hoidja nende hoole all elavale viiekümne viiele kassile. 

God's Little People Cat Rescue postitas oma Facebooki lehele kuulutuse, et otsivad hooldajat varjupaigas elavatele kassidele. Kuulutuses seisis, et otsitakse inimest, kes oleks valmis kolima Syrose saarele, et täiskohaga kõigi 55 kassi eest hoolt kannaks - toidaks, raviks, paitaks ja hellitaks. 

Omalt poolt pakutakse palka (mis pole kuulutuses välja toodud), väikest elumaja - kõik kommunaalid kaetud ning privaatset aeda, kust on vaade otse merele. 

Ideaalkandidaati on kirjeldatud järgmiselt: 45-aastane või vanem, mõningaste veterinaarteadmistega, autojuhilubadega, muuhulgas peab oskama sõita manuaalkäigukastiga. Vahel tuleb tegeleda ka metsikute, kurjade või argade kassidega, seega tulevad kasuks «kassilausuja» oskused. 

«Varjupaik asub eraldatud looduskaunis kohas, kus on talvel väga vaikne ja rahulik, kuid suvel palju sagimist. Parim kogemus on see inimesele, kes hindab loodust ja armastab rahu ning puhkab meeleldi üksinda. Muretsemiseks pole põhjust, üksindust ei teki, sest kassid on seltsiks ning ootuste kohaselt peaksid oma eluruume jagama koos mitme kassiga.

Pärast mõne nädalast vabatahtlikuperioodi, asub kandidaat tööle: 4 tundi päevas, minimaalselt kuueks kuuks, algusega 1. november, 2018. Kandideerimiseks saada enda foto ja CV aadressil joanbowell@yahoo.com. Meie kodulehel on palju pilte, mida vaadata, seni kuni vastust ootad.»

    Tagasi üles