Varalahkunud Raivo Rätte eksabikaasa Palmi: tol saatuslikul ööl ründas ta meid rauast esemega
Uudist on oluliselt täiendatud!

Palmi Rätte

FOTO: Palmi Rätte/ Facebook

Uudis ootamatult meie seast lahkunud Kosmikute bändi basskitarrist Raivo Rättest ehk Kõmmarist tabas avalikkust šokina. Veelgi enam, et tema surmaga seoses on juba kinni peetud 27-aastane mees ning et tema eksnaine Palmi Rätte sõnul olevat Raivo teda tappa üritanud.

Elu24 võttis ühendust Kõmmari eksnaise Palmi Rättega, kellega Raivol on kaks last, et uurida, mis siis ikkagi tol saatuslikul ööl juhtus.  

«Tol saatuslikul ööl ründas ta meid rauast esemega ja sain napilt põgenema, et naabritega politsei kutsuda,» sõnab naine Elu24-le.

«Alles kuu aega tagasi, kui olin üksi lastega kodus, tuli ta mind salaja une pealt kägistama ja ma sain napilt põgenema ja kutsusin politsei,» kirjeldab Palmi läbielatut.

«Tal oli tegelikult juba üks kriminaalasi algatud, sest ta tuli samamoodi salaja, sest ta ei elanud enam siin majas,» rääkis Palmi. «Ühesõnaga see on käinud juba kuid, kui ta meid terroriseerinud on.»

Rohkem kommentaare naine andma ei soostunud. 

Politsei esialgsetel andmetel sai häirekeskus öösel teate, et Nõmmel Kivi tänaval ründas 48-aastane mees 27-aastast meest ja 40-aastast naist. Sündmuskohale jõudnud politseinikud leidsid sündmuspaigalt avariilise sõiduauto Audi A6, katkise aia ning selle juurest 48-aastase raskelt viga saanud mehe. Mees toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse, kus tema elu kahjuks päästa ei õnnestunud.

Politseinikud pidasid noorema mehe pärast haiglas käimist kahtlustatavana kinni. Mees oli kaine ja omab juhtimisõigust. «Teame hetkel nii palju, et poolte vahel oli tüli ning see ei leidnud aset esimest korda. Kaks päeva varem külastas noorsoopolitseinik sama perekonda ning suhtles naise ja lastega.» ütles Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juht Urmet Tambre.

1970. aastal sündinud Raivo Rätte ehk Kõmmari oli Kosmikute basskitarrist alates bändi moodustamisest 1999. aastal. Raivo Rätte suri 18. juulil ning ta oli 48-aastane.

Populaarne

Tagasi üles