Traagiline! Tõsielustaari kallim leiti mõned nädalad pärast naise arvatavat enesetappu samuti surnuna
Täiendatud 13.02!

Aaron Armstrong ja Sophie Gradon.

FOTO: Aaron Armstrong/ Facebook

«Armastuse saarest» tuntuks saanud Sophie Gradoni poiss-sõber jättis emotsionaalse postituse Instagrami vaid päev enne, kui tema surnukeha leiti.

Aaron Armstrongi surnukeha leiti eile, teisipäeval, ainult mõned nädalad hiljem peale Sophie Gradoni arvatavat enesetappu, vahendab The Sun.

25-aastane Aaron, kes leidis ka oma kallima Sophie surnukeha, pühendas veel esmaspäeval talle Instagramis postituse. «Ma soovin, et saaksin sind iga päev hoida, ma igatsen sind nii väga, Sophie. Mitte ühtegi minutit ei lähe mööda, ilma su imelise naeratuseta mu silme ees. Kõik me koosveedetud päevad olid suurepärased ja ma vajan neid päevi tagasi. Ma armastan sind, printsess!» kirjutas Aaron oma postituses. 

The Sun vahendab ka, et Aaron Armstrong üritas eneselt elu võtta juba neli aastat tagasi, ent toona päästis poja vabasurmast tema ema, kes talle peale sattus. Lisaks vahendab väljaanne, et Aaron võitles depressiooniga ligi 10 aastat. 

Anonüümseks jääda soovinud perekonnatuttav sõnas The Sunile: «Me oleme täiesti laastatud. Me südamed on murtud.»

Ametivõimud kinnitasid, et nad said teisipäeval väljakutse Blythi, Northumberlandi, kus kohast leiti 25-aastase Aaron Armstrongi surnukeha. Politsei ei tuvastanud mehe surnukeha juurest midagi, mis viitaks vägivallale. 

Umbes kaks nädalat tagasi leiti tõsielusarjas «Armastuse saar» osalenud 32-aastase Sophie Gradoni surnukeha naise kodust Medburnist, Newcastle'st. Politsei ei tuvastanud naise surnukeha juurest midagi kahtlast, mis viitaks vägivallale. 

Sophie Gradon

FOTO: Sophie Gradon / Facebook

Arvatakse, et 32-aastane Sophie sooritas enesetapu, sest ta võitles pikka aega depressiooni ja ärevusega, lisaks olid naisterahval rahamured. 

Sõbrad, pere ja fännid avaldasid Aaronile austust sotsiaalmeedias. «Ma loodan, et sa leidsid nüüd rahu, Aaron. Mu süda kuulub su perele,» kirjutas üks mehe sõber.

«Ma loodan, et sina ja Sophie olete taas kuskil koos,» kirjutas veel teinegi.

Populaarne

Tagasi üles