Skandaal jätkub: Katrin Lust annab vastulause Madli Vilsarile Video!

FOTO: Elu24 kollaaž

Skandaalil Madli Vilsari ja I.J. Zandi vahel ei tundu lõppu olevat, sest nüüd on omapoolse vastulause andnud ka «Kuuuurija» saatejuht Katrin Lust. 

Katrin Lust andis avameelse vastulause eksmiss Madli Vilsarile, sest möödunud nädalal tuli välja, et osa jutust, mida eksmiss Madli Vilsar rääkis nii «Kuuuurijale» kui ka teistele Eesti meediaväljaannetele härra Iraj Zandi kohta, ei pea paika.

Vilsar väitis, et ajakirjanik manipuleeris temaga ja naine võttis kõik Zandi kohta tehtud süüdistused tagasi. Täpsemalt teatas eksmiss ja ilmatüdruk Madli Vilsar avalikult, et Iraj Zand ei ole teda kunagi vägistanud, uimastanud, manipuleerinud ega šantažeerinud ning lisaks on mees alati käitunud härrasmehelikult.

Nüüd andis Katrin Lust omapoolse vastulause: «Mina igatahes tean, et ma ei ole Madli Vilsarit manipuleerinud, ega käskinud tal valetada. Kõik minu kõned ja kohtumised Madli Vilsariga on mul lindis, ma ei hakka neid veel hetkel ette mängima.»

Ka lisas Lust, et Madli rääkis endast toona kui ohvrist ja palus tungivalt oma nägu varjata. «Kui inimene annab pooleteist tunnise intervjuu ja räägib korduvalt sellest, kuidas ta langes šantaaži ohvriks, siis ei ole mul põhjust eeldada, et see inimene valetab,» avaldas arvamust Katrin Lust. 

Vaata videot:

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje

Loe ka neid

Tagasi üles