Jane Seymour: jätsin seksuaalse ahistamise tõttu aastaks näitlemise Video

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Jane Seymour

FOTO: PHIL McCARTEN/REUTERS

Näitleja Jane Seymour avalikustas, et teda ahistas noorena tuntud filmiprodutsent

66-aastane kahekordne Kuldgloobuse võitja rääkis saates «Today», et õõvastav intsident leidis aset siis, kui ta oli oma 20ndates eluaastates karjääri alustamas.

«Peate aru saama - tegemist oli toona kõige mõjukama mehega Hollywoodis. Ta oli ülekaalukalt mõjuvõimsaim,» rõhutas Seymour.

Näitlejanna sõnul ütles produtsent talle: «Sa oled võrratu. Sa oled fantastiline. Ma olen kõigile juba rääkinud, et sa oled sellesse filmi ideaalne. Nüüd on sinu kord. Sa tead, mida sa tegema pead.»

Seymour arvas, et produtsent julgustas teda niimoodi prooviesinemisel endast parimat andma, kuid ootamatult asetas mees käe talle reiele. Seymour tõrjus lähenemiskatset ja mees tõmbus tagasi. «Ta ähvardas: «Kui kellelegi mainid, et sa olid siin, rääkimata sellest, mis juhtus, siis ei saa sa iialgi enam tööd - mitte kuskil maailmas!»,» meenutas Seymour.

Varsti pärast intsidenti otsustas Seymour Hollywoodist lahkuda. «Läksin tagasi Inglismaale ja jätsin aastaks näitlemise. Ma andsin alla. Ma ei kavatsenud kunagi tagasi Ameerikasse minna.»

Seymour naasis siiski lõpuks Hollywoodi ja leidis end vastamisi sama produtsendiga. Mees ei mäletanud eelmist kohtumist ja üritas veel korra samasugust lähenemist. Teisel korral võttis näitlejanna kaasa oma agendi, et asja kordumist vältida.

Seymour ei avaldanud kõnealuse produtsendi nime, kuna mees suri üle kümne aasta tagasi.

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles