«Tantsud tähtedega» galerii: Piret Järvise ja Mairold Millerti proov

"Tantsud tähtedega" proovis: Piret Järvis ja Mairold Millert, 23.10.2008

FOTO: Photo Factory

Elu24.ee toob teieni hetki tantsutähtede proovidest. Esimesena külastasime muusik Piret Järvist ja Mairold Millertit, kes hoolega pühapäevast etteastet lihvisid.Heatujuline tantsupaar ei pidanud paljuks anda ka lühikest intervjuud, millest saime teada, et teineteisega on nad juba üsna harjunud. Näiteks Pireti sõnul on Mairold tema jaoks sama igapäevane kui hambapesu.Piret, kui palju sa varem tantsimisega tegelesid?

Mitte just väga palju. Algklassides proovisin võistlustantsu aga see ei sobinud mulle ja nõnda harrastasingi seda vist ainult pool aastat.«Club Kung Fu»

(Vanilla Ninja esimene singel

– toim.

)

ajal muidugi tehti meile koreograafia ja siis tantsisime aga see ei olnud nii intensiivne kui praegune.Aga muidugi kui mind saatesse paluti, siis õppimine eratreeneri käe all oli küll väga ahvatlev pakkumine!Selle suhtes, et kindlamalt tunnen end nüüd küll. Kui vaja peol tantsida, saan vabalt hakkama. Iseasi, et kuidas need teised inimesed mulle järgi jõuavad kui

quick step

’i tantsima hakkan.Kas pärast esimest saadet on tantsude õppimine kergemaks ka läinud?

Tegelikult harjutasime esimese kahe saate jaoks kuu aega, sai niimoodi trahulikult nokitseda.Nüüd on palju kiirem, tuleb nädala ajaga uus tants selgeks teha.Palju sa enne saadet või selle ajal pabistad?

Enne esimest saadet pabistasin kõige rohkem. Täiesti tundmatus kohas vette hüppamine nii öelda.Eks närv on ikka sees, kui oled tähelepanu keskpunktis. Siis pole vahet, kas tantsid otseülekandes tuhandete televaatajate ees või kannad klassi ees referaati ette.Samas on see hea ka, sest närveerimine sunnib keskenduma ja nii on tulemus parem.Kuidas hindad Mairoldit tantsupartneri ja õpetajana?

Ma arvan, et mulle anti väga hea inimene, kes oskab mind hästi ohjeldada.Ja kui päevast päeva peab koos olema, peab läbisaamine olema hea ja ka lõbus võiks olla. Need asjad on meil õnneks paigas.Mairold on hästi heatahtlik, vastutulelik ja abivalmis. Ehk on ta isegi liiga abivalmis – mulle tundub, et ta ei taha kunagi ei öelda ja vahel selle pärast meie ühine aeg kannatab, et ta peab näiteks jälle kuskile trenni andma jooksma. Ta on hästi töökas jah, tragi inimene!Et kui need kaks kuud läbi saavad, siis mul võib küll veidi imelik hakata. Mairold on praegu sama loomulik osa minu päevast nagu hambapesu.Mairold, kas oled ka varem pidanud n-ö algajaga tantsima?

Ja, Revalia tantsukooli oskaja ja mitteoskaja kursusel. Aga see ei ole kindlasti nii intensiivne, kui «Tantsud tähtedega».Kas Pireti õpetamine on osutunud kergemaks või keerukamaks kui arvasid?

Ma arvan, et see on olnud enam-vähem sama kui ma algul arvasin.Samas ma ei arvestanud, et pean nii lühikese ajaga kava selgeks õpetama. Kui tantsijale koreograafiat tutvustada, siis piisab paarist korrast, aga algajale peab veel mitu korda ette näitama.Aga Piret saab väga hästi hakkama!Kui osaleksid saates ka järgmisel hooajal, siis kellega sooviksid tantsida?

Ei ole selle peale mõelnud. Ma arvan, et teist Piretit ei tule.Keda pead teie kõige suuremaks konkurendiks?

Neid, keda teisedki – Laurit ja Kristinat, Argot ja Helenat, Maarjat ja Veikot. Nemad on teistest tugevamad.Aga loodan, et Piret areneb veelgi kiiremini edasi kui ta on seda seni teinud ja et seda märkavad ka kohtunikud ja publik.

Tagasi üles