Rusikakaklus ööklubis, napsine Weekend ja Malaisia ahistamisskandaal: Taavi Rõivase värvikas peominevik

Taavi Rõivas.

FOTO: Scanpix

Värskele abielumehele Taavi Rõivasele on tehtud karm ahistamissüüdistus. Malaisia visiidil olnud äridelegatsioon läks pärast ametlikke üritusi (sh Taavi Rõivas) baari lõõgastuma, kaasa kutsuti ka Malaisias töötavaid eestlasi ja teisi, kellega visiidil tutvuti, peamiselt naisi. Vähemalt üks eestlasest naine sattus ka agressiivse seksuaalse ahistamise ohvriks, veel kaks naist kogesid peol soovimatuid lähenemiskatseid. See ei ole ainus skandaal, mis Taavi Rõivasel pärast väljas purjutamist esile on kerkinud:

2007. aasta oktoobris sattus Rõivas pärast reformipartei volikogu istungit Pärnu Strandi ööklubisse tantsu vihtuma, mis päädis mehele haiguslehega, sest ühe purjus peolise rusikahoop purustas poliitiku ninaluu. Rusikakangelane ise pääses putku, sest turvamehed lahutasid samal ajal meestekemmergus puhkenud kaklust. 

Taavi Rõivas

FOTO: Peeter Langovits

Taavi Rõivas pidas sel suvel koos oma parima sõbra Kalle Pallinguga poissmeesteõhtut Weekend festivalil, kus ta oli ümbritsetud kaunitest naistest. Segadust tekitasid ka Publiku avalikustatud pildid, kus mees nagu võõral naisel ümber kinni oleks hoidnud. 

Taavi ja Luisa Rõivas abiellusid 19. augustil. 

Elu24 maksab vihje eest tasu!

Kui sul on intrigeerivat infot või skandaalne foto, siis edasta see palun:
vihje@elu24.ee või helista toimetuse numbril 666 2169.

SAADA vihje
Tagasi üles