Jennifer Lopez suhtest Ameerika pesapalluriga: see on reaalselt esimene suhe, kus ma olen olnud!

Jennifer Lopez

FOTO: Scanpix

Jennifer Lopez on vaieldamatult üks mitmekülgsemaid superstaare: ta on L'Oréali ülemaailmne suursaadik, filmi-, televisiooni- ja muusika megastaar, ettevõtja ja 21. sajandi iluikoone. Jennifer Lopez on õnnelik ema 9 aastastele kaksikutele, Emmele ja Maximilianile. Latiinotar avas oma maalilise Hamptoni kodu uksed ajakirjale Hola! ja rääkis sellest, miks just praegune aeg on tema jaoks «kuldaeg».

Jennifer Lopez / Wilfredo Lee/AP

FOTO: Wilfredo Lee/AP/Scanpix

«Mulle tundub, et säran heledamalt kui kunagi varem - olen parem inimene, tütar, ema, sõber ja partner», Jennifer, kes on koos pesapallistaari Alex Rodrigueziga ütleb ajakirjas: «Ma ei ole siin, et olla täiuslik, ja ma pole siin, et olla keegi teine. Mu soov on lihtsalt olla iga päev parem inimene eilsest.»

Jennifer Lopez ja Alex Rodriguez

FOTO: Evan Agostini/AP

Osa «kuldajast» sisaldab elu Alexiga: «Meil on hea suhe,» ütleb Jennifer enda läbisaamise kohta armsamaga. «Ma ei saa väita, et mul ei ole olnud suuri suhteid täis armastust ja seiklusi, aga see on reaalselt esimene suhe, kus ma olen olnud. Ma tunnen, et me tõesti teeme üksteist paremateks inimesteks. Me täiendame üksteist ja seal on tõeliselt puhas armastus. Soov toetada teist inimest ja muuta ta õnnelikuks. See on midagi uut.»

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje

Loe ka neid

Tagasi üles