Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
Postimees 160 Juubeli puhul loe seda lugu tasuta!

Lepland: oluline pole mitte koht, vaid õnnestunud etteaste

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Ott Lepland | FOTO: Viktor Burkivski/Toni Läänsalu

Viis aastat tagasi käis Ott Lepland Eestit esindamas Eurovisiooni lauluvõislusel Bakuus. Ta jagas meenutusi 2012. aastast ning andis edasi head sõnad selleaastasele «Verona» eurotiimile.

-Kuidas meenutad aega, mil käisid Bakuus Eestit esindamas? Kas Eurovisioonile minnes peaksid kaasas olema näiteks mingid teatud asjad, et mitte ära väsida ja rattalt maha kukkuda?

Mäletan, et võtsin enne Eurovisioonile minekut kuu aega puhkust. Ei esinenud kusagil  ja tegime Maikeniga iga päev vokaaltehnika tunde, et laulu esitus igapidi õnnestuks. Eurovisiooni melu võib sageli väsitav olla küll, sest peale igapäevaste lavaproovide tuleb anda ka meeletul hulgal intervjuusid ning suhelda väga paljude inimestega. Samas on see väga huvitav, inspireeriv ja tohutult põnev kogemus, mida soovitaksin kindlasti igale kolleegile. Kindlasti peaks olema Eurovisiooni tralli sisenedes enne võimalikult palju puhanud, sest puhkust seal väga ei anta.

-Kas teeksid nüüd midagi teisiti?

Ma ei oskagi öelda, mida teeksin teistmoodi, kui nüüd viie aasta taguses olukorras oleksin. Tagasi vaadates tegin kõik, et etteaste õnnestuks. Muidugi, alati saab paremini, aga kõik aspektid ei ole sellel võistlusel artisti enda otsustada. Laulja saab vaid keskenduda oma esitusele ja anda endast sada protsenti.

Hoian pöialt, et Koidul ja Laural kõik õnnestuks, ja soovin neile tugevat närvi lavale! Tegelikult polegi koht nii oluline, vaid see, et etteaste ja laulu esitus õnnestuksid ja et nii eelkõige artistid ise kui ka meie jääksime esitusega rahule. See on põhiline.

Tagasi üles