Anna-Maria Galojan veedab sünnipäeva Buckinghami palees

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Anna-Maria Galojan - detsember 2010

FOTO: Olga Venediktova

Täna, 23. veebruaril tähistab oma sünnipäeva möödunud aastal maailma kaunimate poliitikute edetabelisse valitud Anna-Maria Galojan. Kaunitar tähistab seda prints Philipi isiklikul kutsel Londonis  Buckinghami palees.

Anna-Maria Galojan - detsember 2010

FOTO: Olga Venediktova

Anna-Maria Galojan - detsember 2010

FOTO: Olga Venediktova

«Veedan tõepoolest seekord oma sünnipäeva Buckinghami palees, prints Philipi isiklikul kutsel. Tegu pole siiski minule isiklikult korraldatud peoga. Samale päevale sattus lihtsalt pidulik vastuvõtt seoses UK poliitika ning  kultuuri arendamisega Inglismaa ja Eesti vahel ehk English Speaking Unioniga, mille eesotsas Philip on olnud juba 50 aastat,» selgitab Galojan.

«Enne pidulikku vastuvõttu Buckinghami palees suundume hilisele lõunale Punkrisse. See on tegelikult väga šikk Londoni restoran, mis ehitati ümber punkrist, kus end Teise maailmasõja ajal varjas Sir Winston Churchill.»

«Oma kõige lähedasematega tähistan aga sünnipäeva järgmisel päeval ehk siis homme, vabariigi aastapäeval. Saabun lennukiga otse Londonist ning suundun kallite inimestega oma lemmikkohvikusse Tallinna vanalinnas,» pajatab tänane sünnipäevalaps. 

Tagasi üles